Tom Donnellyمربی مسابقت دو

Tom Donnellyمربی مسابقت دو

Tom Donnelly یک مربی مسابقات دو

Tom Donnelly یک مربی مسابقات دو که در متن زیر می توانید دنبال بفرمایید:

این متن نتیجه مصاحبه با Tom Donnelly یک مربی مسابقات دو در یک کالج کوچک پسرانه با کمتر از 1000دانش آموز است،با وجود تعداد کم ثبت نام کنندگان، و فقدان بورسهای ورزشی، Tom موفق شد جوایز بیشماری را برای این کالج کوچک به ارمغان بیاورد،او همچنین به چهار دوره المپیک دونده فرستاده و چندین بار جایزه مربی سال را از آن خود کرده است، نتایجی که او کسب کرده، آرزوی هر مدیری است، و طبق گفته خودش، اینها نتایجی هستند که هر مدیری میتواند به آن دست یابد.او راز بهبود عملکرد تیم را موارد زیر میداند:

بهبود عملکرد

1) به همان اندازه که با دونده پر سرعت خود وقت میگذرانید با کندترین دونده هم وقت بگذرانید،برای بهبود عملکرد تیم روی ضعیف ترین اعضای آن تمرکز کنید، تا زمانی که یک عضو تیم سخت کار میکند، شایسته مربیگری دقیق و تمرکز شماست.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
تغییر تفکر تیم

2) فشار و استرس را با اضافه کردن سرگرمی و تغییر تفکر تیم، از بین ببرید.Tomبا صحبت در مورد جزئیات کوچک و شوخی کردن با ورزشکارانش به آنها انرژی می دهد. او اذعان میکند که زمین مسابقه تنها مساله مهم در زندگی ورزشکارانش نیست.

مشاوره EFQM با آریان گستر
پسروی های اجتناب ناپذیر

3) مشکلات و پسروی های اجتناب ناپذیر را بپذیرید و سریع از آنها عبور کنید، زمانهایی که تیمهای دیگر برنده میشوند، آنها چه میکند؟ Tom و دوندگانش زمانشان را صرف بداخلاقی و اتهام زدن به همدیگر نمیکنند،ما موفقیت و تلاش تیم دیگر را تصدیق میکنیم و برای بهبود خودمان تلاش میکنیم.

4) روی موفقیت تیمی تمرکز کنید

کاپ و تقدیرنامه های این تیم در دفتر Tom نصب میشوند،جوایز مربیگری خودش کنار گذاشته میشوند، Tom ادعا میکند که این جوایز نمیگذارند کارش را انجام دهد یعنی به دیگران بیاموزد که چگونه موفق شوند.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
مربی مسابقت دو
Description
4) روی موفقیت تیمی تمرکز کنید کاپ و تقدیرنامه های این تیم در دفتر Tom نصب میشوند،جوایز مربیگری خودش کنار گذاشته میشوند، Tom ادعا میکند که این جوایز نمیگذارند کارش را انجام دهد یعنی به دیگران بیاموزد که چگونه موفق شوند.
Author
Publisher Name
آریان گستز
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *