کاهش مخارج استارتاپ‌ها

کاهش مخارج استارتاپ‌ها

کاهش مخارج استارتاپ‌ها

 

 

استراتژی های خاص

هر صاحب کسب و کاری استراتژی های خاصی برای پس انداز پول دارد. از آنجایی که کاهش تولید ایده خوبی برای این کار نیست، حذف مخارج و هزینه های اضافی بهترین ایده است،اما چه چیزهایی را میتوان در محل کار کم کرد تا پول بیشتری پس انداز شود؟

بهترین استفاده را از جای کم ببرید؛

برای به راه انداختن کارتان لازم نیست که یک مکان بزرگ اجاره کنید یا بخرید. بلکه فضایی که مدت ها غیر قابل استفاده باقی مانده می تواند برای شروع کار استارتاپ کافی باشد. اگر بتوانید چنین فضایی را پیدا کنید مخارجتان را به طور شگفت آوری کاهش خواهید داد.

کمتر کاغذ مصرف کنید؛

همه مدارک را میتوان در کامپیوتر ثبت کرد، دیگر چه نیازی به کاغذ است؟ اگر مصرف کاغذ را در محل کار تان کم کنید، نه تنها پولی که بابت کاغذ داده می شد به حساب بانکی تان برمی گردد بلکه هزینه ی شارژ کردن کارتریج پرینتر نیز کاهش می یابد.

عمده نخرید؛

شاید خریدن ابزار و وسایلی مانند کاغذ، مداد، خودکار و غیره به طور عمده به سود شرکت های بزرگ باشد اما ایده خوبی برای شرکت های کوچک نیست. زیرا سفارشات بر اساس کوچکی یا بزرگی شرکت تقبل میشوند از این رو تا زمانی که شرکت تان بزرگ نشده سعی کنید عمده نخرید.

همیشه تخفیف بگیرید؛

از خرید وسایل گرفته تا سفارش غذا برای اداره، تخفیف بگیرید. اغلب شرکت ها این کار را برای اعتبار شرکت خوب نمی دانند، اما با تخفیف گرفتن می توانید پول زیادی را ذخیره کنید.

شراکتی استفاده کنید؛

همانند شما شرکت های کوچک دیگری نیز هستند که به وسایل، ابزار و اینترنت نیاز دارند. می توانید یک سرویس اینترنتی را اشتراکی بخرید یا وسایل مورد نیاز تان را به طور عمده خرید کرده و آنها را تقسیم کنید. از این طریق می توانید در هزینه های تان صرفه جویی کنید.

کارآموز استخدام کنید؛

یکی از هزینه های سرسام آور کارآفرینی، پرداخت حقوق کارمندان و متخصصان است. به جای چنین نیروهای کاری میتوانید کارآموزانی را به طور پاره وقت استخدام کرده و کارها را خودتان مدیریت کنید. به این صورت که کارهای مهم را خود و دیگر کارهای ضروری ولی غیر مهم را به آنها محول کنید. با این کار حتی میتوانید با آموزش کارآموزان، نیروهای کار متخصصی با کمترین هزینه برای آینده استخدام کنید.

از نرم افزارهای حسابداری استفاده کنید؛

با استفاده از این نرم افزارها نیروی کار کمتری استخدام کنید و به خوبی به کارهای تان برسید. فقط کافی است در انتخاب نرم افزار مناسب دقت کنید.

از دستگاه های کم مصرف استفاده کنید؛

به جای استفاده از دستگاه های برقی دست دوم که علاوه بر تعمیر مداوم شان برق زیادی نیز مصرف میکنند، از وسایل نو و کم مصرف استفاده کنید تا قبض برق زیادی برای تان نیاید.

 

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

مشاور EFQM با اریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

 

Summary
Article Name
کاهش مخارج استارتاپ‌ها
Description
کاهش مخارج استارتاپ‌ها هر صاحب کسب و کاری استراتژی های خاصی برای پس انداز پول دارد. از آنجایی که کاهش تولید ایده خوبی برای این کار نیست، حذف مخارج و هزینه های اضافی بهترین ایده است،اما چه چیزهایی را میتوان در محل کار کم کرد تا پول بیشتری پس انداز شود؟ بهترین استفاده را از جای کم ببرید؛ برای به راه انداختن کارتان لازم نیست که یک مکان بزرگ اجاره کنید یا بخرید. بلکه فضایی که مدت ها غیر قابل استفاده باقی مانده می تواند برای شروع کار استارتاپ کافی باشد. اگر بتوانید چنین فضایی را پیدا کنید مخارجتان را به طور شگفت آوری کاهش خواهید داد.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *