لوگو

شرکتی که برای کارکنان مورد اعتماد خود ارزش بسیاری قائل است

در شرکت باری ویملر (Barry Wehmiller) شما هر چقدر بیشتر مورد اعتماد همکاران‌تان باشید بیشتر مورد احترام خواهید بود و حقوق و مزایای بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

ارائه‌دهنده خدمات تکنولوژیک

فرهنگ سازمانی این شرکت ارائه‌دهنده خدمات تکنولوژیک و اتوماسیون تولید، به گونه‌ای شکل گرفته که محور اصلی آن «مورد اعتماد بودن افراد» است؛ به نحوی که مورد اعتمادترین کارکنان شرکت بیشترین ارزش و جایگاه را در این شرکت دارند.

باب چاپمن، مدیرعامل شرکت باری ویملر در توضیح فرهنگ شرکتی مبتنی بر اعتماد می‌گوید:

«ما از ابتدای پیدایش شرکت در سال ۱۹۸۷ به دنبال ترویج اعتماد در بین کارکنان‌مان بوده‌ایم به طوری که ارزشمندترین افراد در شرکت ما کسانی هستند که دیگران به آنها بیشتر از هر کسی اعتماد دارند و مشکلات یا پیشنهادهای کاری شان را در ابتدا با آنها در میان می‌گذارند.

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
مناسبت‌های مختلف

ما در طول سال و به مناسبت‌های مختلف از مورد اعتمادترین کارکنان شرکت به شکل‌های گوناگون تقدیر می‌کنیم و معتقدیم که کارکنان مورد اعتماد هم بسیار پربازده و تاثیرگذار هستند و هم فعالیت‌های مدیریت شرکت را نیز تسهیل و تسریع می‌کنند.»

شرکت باری ویملر

در شرکت باری ویملر هر سه ماه یک بار مراسم تقدیر از مورد اعتمادترین فرد شرکت با شکوه هر چه تمام‌تر برگزار می‌شود،البته مقدمات این مراسم  طی سال و به طور مستمر صورت می‌گیرد به این صورت که به صورت منظم و از طریق پرتابل شرکت از تک تک کارکنان درباره کسی که بیشترین اعتماد را در شرکت به او دارند نظرسنجی می‌شود و نتایج این نظرسنجی‌ها به بخش مدیریت منابع انسانی شرکت ارسال می‌شود.

مشاوره استراتژی با آریان گستر
کاندیداهای تقدیر فصلی

در این بخش نیز کسانی که بیشترین آرا را به دست آورده‌اند و تعداد بیشتری از کارکنان اعلام کرده‌اند که به آنها اعتماد کامل دارند به عنوان کاندیداهای تقدیر فصلی به مدیریت ارشد شرکت معرفی می‌شوند و پس از آن آنها مشمول دریافت مشوق‌هایی مانند افزایش حقوق و مزایای شرکتی می‌شوند.

مورد اعتمادترین فرد

در پایان هر سال نیز مراسم باشکوهی برای بزرگداشت مورد اعتمادترین فرد در شرکت برگزار می‌شود در روز برگزاری این مراسم، شرکت به طور کامل تعطیل می‌شود و تمام کارکنان به همراه اعضای خانواده‌های شان ‌میهمان شرکت هستند تا در مراسم بزرگداشت مورد اعتمادترین فرد شرکت حضور داشته باشند.

در آخر

بر اساس سنت رایج در شرکت باری ویملر، مورد اعتمادترین فرد شرکت به همراه خانواده خود یک هفته به خرج شرکت به سفر خارج از کشور به انتخاب خود فرستاده می‌شود.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *