نقش باور‌ها در استفاده از مغز

نقش باور‌ها در استفاده از مغز را در متن زیر می توانید دنبال بفرمایید:

♦ گاهی اوقات ما باور‌های بسیار بدی داریم. فکر می‌کنیم توانایی ما نسبت به بقیه کمتر است و نمی‌توانیم کار‌های مورد علاقه‌مان را انجام دهیم. به راستی این گونه است؟ خیر. توانایی ما به اندازه باور‌های ماست.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
توانایی کافی

♦ اگر بپذیرید که شما نمی‌توانید پس شک نکنید، شما نمی‌توانید!باور‌های ما نقش اساسی در زندگی ما دارند، این باور‌ها توسط مغز ما تولید می‌شود و شناسایی این باور‌ها به شما کمک می‌کند تا از مغزتان بهتر استفاده کنید، گاهی اوقات انسان‌ها به‌دلیل تنبلی اشتباهات خود را به توانایی‌های خود نسبت می‌دهند،آن‌ها می‌گویند ما توانایی کافی نداریم و نمی‌توانیم از پس برخی کار‌ها برآییم،بدانید مغز شما همشه فعال است و با قدرت زیادی فعالیت می‌کند در نتیجه باور‌های خود را تغییر دهید.

مسیر عصبی

♦ اگر باور شما در رابطه با مغزتان را تغییر دهید آنگاه می‌توانید از مغزتان به درستی استفاده کنید، ارتباط‌های عصبی خوبی شکل دهید و مغز خود را به کار گیرید،برای این منظور باور کنید که می‌توانید، کافی است مسیر عصبی مناسب ایجاد کنید.

مشاوره استراتژی با آریان گستر
به این حرف‌ها توجه نکنید

♦ فکر می‌کنید چه کاری را نمی‌توانید انجام دهید؟ آیا این موضوع را باور دارید؟ برای شروع فقط باید شروع کنید،کار مورد نظر خود را شروع کنید و به هیچ موضوعی فکر نکنید، ممکن است در این راه مغز شما بار‌ها و بار‌ها به شما بگوید که نمی‌توانید،به این حرف‌ها توجه نکنید و به کار خود ادامه دهید،چنین حرف‌هایی طبیعی است.

حرف‌های ذهن

♦ مغز ما ترجیح می‌دهد تغییر نکند و انرژی کمی مصرف کند. برای همین مرتب شما حس می‌کنید که نمی‌توانید، اما باید با آن مقابله کنید، به حرف‌های ذهن خود توجه نکنید هرگاه با چنین افکاری روبه رو شدید، سعی کنید توجه خود را به یک موضوع دیگر جلب کنید،هرچه بیشتر به این افکار فکر توجه کنید قوی‌تر می‌شود. سپس کار مورد نظر خود را تکرار کنید.

در آخر

♦ هر روز به آنجام آن بپردازید، پس از مدتی متوجه خواهید شد که راحت‌تر از گذشته آن کار را انجام می‌دهید و ارتباطات مغزی شما قوی‌تر خواهد شد.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
نقش باور‌ها
Description
حرف‌های ذهن ♦ مغز ما ترجیح می‌دهد تغییر نکند و انرژی کمی مصرف کند. برای همین مرتب شما حس می‌کنید که نمی‌توانید، اما باید با آن مقابله کنید، به حرف‌های ذهن خود توجه نکنید هرگاه با چنین افکاری روبه رو شدید، سعی کنید توجه خود را به یک موضوع دیگر جلب کنید،هرچه بیشتر به این افکار فکر توجه کنید قوی‌تر می‌شود. سپس کار مورد نظر خود را تکرار کنید.
Author
Publisher Name
آریان گستز
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *