لوگو

من اینطوری عوض شدم

←به مدت چندين سال همسرم به یک اردوگاه در صحرای (ماجوی) کالیفرنيا فرستاده شده بود،من برای اینکه نزدیک او باشم، به آنجا نقل مکان کردم واین درحالی بود که از آن مکان نفرت داشتم.

گرما طاقت فرسا بود

←همسرم برای مانور اغلب در صحرا بود و من در یک کلبه کوچک تنها می ماندم،گرما طاقت فرسا بود و هیچ هم صحبتی نداشتم،سرخ پوست ها و مکزیکی ها ی آن منطقه هم انگلیسی نمیدانستند،غذا و هوا و آب همه جا پر از شن بود،آنقدرعذاب می کشیدم که تصمیم گرفتم به خانه برگردم و حتی قید زندگی مشترک مان را بزنم.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

یکی گل و لای را می دید و دیگری ستارگان را

←نامه ای به پدرم نوشتم و گفتم یک دقیقه دیگر هم نمی توانم دوام بیاورم. می خواهم اینجا را ترک کرده و به خانه شما برگردم،پدر نامه ام را با دوسطر جواب داده بود،دو سطری که تا ابد در ذهنم باقی خواهند ماند و زندگی ام را کاملا عوض کرد«دو زندانی از پشت میله ها بیرون را می نگریستند…یکی گل و لای را می دید و دیگری ستارگان را!»

جنبه مثبت در وضعیت فعلی من چیست؟

←بارها این دو خط را خواندم واحساس شرم کردم،تصمیم گرفتم به دنبال ستارگان باشم و ببینم جنبه مثبت در وضعیت فعلی من چیست؟با بومی ها دوست شدم و عکس العمل آنها باعث شگفتی من شد،وقتی به بافندگی و سفالگری آنها ابراز علاقه کردم، آنها اشیایی راکه به توریست نمی فروختند را به من هدیه کردند.
به اشکال جالب کاکتوس ها و یوکاها توجه می کردم،چیزهایی در مورد سگهای آن صحرا آموختم و غروب را مدام تماشا می کردم،دنبال گوش ماهی هایی می رفتم که از میلیون ها سال پیش،وقتی این صحرا بستر اقیانوس بود،در آنجا باقی مانده بودند.

مشاوره EFQM با آریان گستر

ماجرایی هیجان انگیز

←چه چیزی تغییر کرده بود؟صحرا و بومی ها همان بودند،این نگرش من بود که تغییر کرده و یک تجربه رقت بار را به ماجرایی هیجان انگیز و دلربا تبدیل کرده بود،من آنقدر از زندگی در آنجا مشعوف بودم که رمانی با عنوان ” خاکریز های درخشان” در مورد زندگی درصحرای ماجوی نوشتم.

سخن اخر

←من از زندانی که خودم ساخته بودم به بیرون نگریسته و ستاره ها را یافته بودم،اگر به فرزندان خود رویارویی با سختی های زندگی را نیاموزیم در حق آنها ظلم کرده ایم

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

 

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *