لوگو

عادت‌های مدیرعامل موفق اینستاگرام

عادت‌های مدیرعامل موفق اینستاگرام را در متن زیر مطالعه بفرمایید:

مدیرانی که به موفقیت دست پیدا می‌کنند، همیشه یک سری قوانین خاص برای خود تعریف می‌کنند و از آنها در زندگی روزمره‌شان استفاده می کنند. به همین دلیل سایر افراد و کارآفرینان هم می‌توانند با استفاده از رازهای موفقیت مدیران، به زندگی خود جهت دهند.

کوین سیستروم

“کوین سیستروم” یکی از اصلی‌ترین بنیان‌گذاران شبکه اجتماعی اینستاگرام است و از جمله مدیرانی است که توانسته است در زندگی‌اش به موفقیت‌های زیادی برسد او در مصاحبه‌ای که به تازگی با مایک آلن خبرنگار آمریکایی داشته است، توضیحاتی ارائه کرده است که نشان می‌دهد چطور می‌توان با استفاده از آنها بازدهی را بالا برد.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
ارزشمندترین ساعت در طول روز

این نکته قابل ذکر است که آلن در مصاحبه اش با سیستروم راجع به عادت های صبحگاهی‌ای که او دارد از او سؤال کرده است اینکه آیا کاری هست که او به صورت روزانه آن را انجام داده و هیچ‌گاه انجام آن را متوقف نکرده باشد.

ورزش‌های صبحگاهی

مدیر عامل اینستاگرام در جواب او، در مورد ورزش‌های صبحگاهی ای که هر روز دارد سخن می گوید،سیستروم هر روز صبح به مدت یک ساعت ورزش می کند و رکاب می زند
او همچنین بیان کرد که تصمیم دارد یک روزی در تور دوچرخه سواری پاریس روبه شرکت کند؛ این مسابقه از سال 1896 هر ساله برگزار می‌شود و تقریبا یک روز طول می‌کشد.

مشاوره ایزو 13485 تخصص ماست.
قانون «فقط پنج دقیقه»

سیستروم در صحبت‌های خودش اعلام کرده است که یکی از مهم‌ترین عواملی که در افزایش بازدهی تاثیرگذار است، دوری گزیدن از رفتار “فردا فکنی” (عقب انداختن همیشگی کارهایی که قرار بوده است در زمان حال انجام شوند) است «اگر دوست ندارید کاری را انجام دهید با خودتان عهد کنید که فقط پنج دقیقه برای انجام دادن آن زمان بگذارید.»

مدیران و افراد موفق

در گذشته هم بارها از زبان مدیران و افراد موفق این موضوع شنیده شده است که برای اینکه بتوانید رفتار فردافکنی، یا موکول کردن کارها به فرصتی دیگر، را از خود دور کنید باید با سخت‌ترین قسمت آن روبرو شوید و آن هم تشویق و ترغیب خودتان برای شروع کردن آن فعالیت است،چنانچه بتوانید خودتان را قانع کنید که فقط برای پنج دقیقه زمان خود را به کاری که علاقه ای برای انجام دادن آن ندارید، اختصاص دهید، برداشتن گام اول خیلی ساده‌تر خواهد شد.
لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *