سطح آمادگی و فرهنگ سازمان

سطح آمادگی و فرهنگ سازمان

سطح آمادگی و فرهنگ سازمان

سطح آمادگی و فرهنگ سازمان را در متن زیر مطالعه بفرمایید:

♦ در منابع انسانی نمی توان بدون رعایت سطوح بلوغ، و بدون توجه به سطح آمادگی و فرهنگ سازمان، بی محابا شروع به پیاده سازی فرآیندهای جدید منابع انسانی کرد. این موضوع ممکن است شما را مجبور کند تا برگشته و دوباره کاری کنید.

جهت ارائه خدمات مشاوره ایزو می توانید با شرکت آریان گستر ارتباط برقرار کنید:
اجرای فرایندها

♦ در حقیقت برای رسیدن به بلوغ منابع انسانی نیاز داریم تا قدم به قدم پیش رفته و ترتیب اجرای فرایندها را رعایت کنیم، لذا بدین گونه نیست که بدون در نظر گرفتن سطح بلوغ به پیاده سازی ماژول های منابع انسانی پرداخت و آنچه را که برخی از مشاورین این حوزه بدون توجه به آمادگی و تناسب سازمان پیشنهاد میکنند انجام داد.

بعنوان مثال

♦ فرض کنید شرکت می‌خواهد بر اساس عملکرد افراد و تیم ها، پاداش پرداخت کند. حال اگر سازمان برای حقوق و مزایای فعلی خود فرمولی تعریف نکرده و اهداف عملکردی قابل اندازه گیری شده را تعیین نکرده باشد این طرح احتمالا با شکست مواجه خواهد شد. چرا که می بایست از قبل جایگاه پاداش ها در فرمول حقوق دیده شده باشد.

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.
اعتماد کارکنان

♦ از طرفی در سازمانی که هنوز ما از بابت اعتماد کارکنان به فرمول حقوق و دستمزد مطمئن نشده ایم و افراد نسبت به تعیین حقوق خود احساس بی عدالتی دارند، نمیتوان انتظار داشت که در فعالیت های تیمی خوب ظاهر شوند. و با انگیزه بالا به اهداف تیم متعهد باشند، لذا قبل از پیاده سازی سیستم های گریدینگ و حقوق و دستمزد، شاید توانمند سازی کارکنان از طریق فعالیت های کار تیمی، موفقیت چندانی را به همراه نداشته باشد.

سطح بلوغ منابع انسانی

♦ پیشنهاد بنده این است که با توجه به سطح بلوغ منابع انسانی و سازمان اقدام به اجرای فرآیندهای جدید کنیم، در این بین مدل تعالی منابع انسانی ۳۴۰۰۰ میتواند الگوی خوبی در جهت راهنمایی زمان اجرای هر یک از فرآیندهای منابع انسانی باشد.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
سطح آمادگی و فرهنگ سازمان
Description
سطح بلوغ منابع انسانی ♦ پیشنهاد بنده این است که با توجه به سطح بلوغ منابع انسانی و سازمان اقدام به اجرای فرآیندهای جدید کنیم، در این بین مدل تعالی منابع انسانی ۳۴۰۰۰ میتواند الگوی خوبی در جهت راهنمایی زمان اجرای هر یک از فرآیندهای منابع انسانی باشد.
Author
Publisher Name
آریان گستز
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *