ارائه خدمات مشاوره ایزو

ارائه خدمات مشاوره ایزو

ارائه خدمات مشاوره ایزو

شاید افراد و مجموعه های زیادی در سطح کشور و در استان های محتلف مدعی ارائه خدمات مشاوره ایزو باشند. این افراد اعم از حقیقی و حقوقی فعالیت می نمایند.

شرکت آریان گستر به عنوان یکی از شرکت ها بیش از 12 سال سابقه به طور تخصصی نسبت به پیاده سازی استانداردهای محتلف مانند

ایزو 9001

ایزو 14001

ایزو 45001

ایزو 13485

ایزو 27001

ایزو 22000

ایزو 50001 و……

اقدام مینماید.

نکته ی اولی که می بایست متذکر شد این است که تابحال بیش از 3 مورد رویت شده که نام آریان گستر با پسوند و یا پیشوند متفاوت توسط برخی استفاده شده و اقدام به ثبت شرکت نموده اند.

لذا از مشتریان خواهشمند است که نسبت به این موضوع توجه و در نظر داشته باشند که این شرکت با عنوان آریان گستر تدبیر آفاق با شماره ثبت 29945 ارائه خدمات مینماسد و سایر مجموعه هایی که ار نام این شرکت استفاده مینمایند هیچ ارتباطی با این مجموعه و مدیریت این مجموعه ندارند.

باید توجه داشت که کیفیت ارائه خدمات این مجموعه با سایر شرکت های رقیب (نه مجموعه های جعلی) که قابل احترام می باشند؛ بسیار متفاوت بوده و از همین روست که این شرکت دارای جایگاه ویژه ای در حوزه خدمات مشاوره سیستم های مدیریتی می باشد.گ

این شرکت در سال 90 به عنوان یکی از سرمداران در حوزه مشاوره گواهینامه محصول اقدام به ارائه خدمات نمود و در این حوزه نیز در زمینه های مختف مانند محصولات ساختمانی، ماشین آلات، الکتریکال و ….. ارائه خدمات مینماید.

لذا برای مشاوره در حوزه های افزایش بهره وری ، مشاوره منابع انسانی ، مشاوره استراتژی و مبحث اساس ایمنی با این شرکت در تماس باشید.

بدیهی است کارشناسان این شرکت در سریع ترین نسبت به پاسخگویی و ارائه راه حل بر مبنای مدل های شناحته شده جهانی اقدام مینمایند.

در مسیر موفقیت با ما همراه شوید.

02177942240-77959675

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *