لوگو

عصر تکنولوژی

متن زیر مواردی را در مورد عصر تکنولوژی بیان می نماید که می توانید در متن زیر دنبال بفرمایید:

◊نمی‌ توانیم فرض را بر این بگذاریم که،فرهنگ یک شرکت به خودی خود،ایجاد و بهینه می‌ شود،در عصر تکنولوژی،می بایست با فرایند و سیستم درست،از روح سازمان مراقبت کرد.

سلامت روانی کارکنان

◊نیاز است که کارکنان بدانند ضربان قلب سازمان،به صورت منظم کنترل می‌ شود،به عبارت دیگر ، میزان شادی،تعهد و سلامت روانی کارکنان( که در راه رسیدن به موفقیت،ما را یاری می‌کنند )،باید اندازه‌ گیری شوند.

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

اگر فرهنگ را مدیریت نکنید

◊مهم ترین کاری که رهبران انجام می‌ دهند،ایجاد و مدیریت فرهنگ است،اگر فرهنگ را مدیریت نکنید،فرهنگ شما را مدیریت خواهد کرد و ممکن است شما حتی از میزان گسترش آن،آگاه نباشید.

پیتر دراکر می‌ گوید:

◊فرهنگ،استراتژی را سر صبحانه می‌ بلعد،یکی از راهکارهای ساخت فرهنگ،یا به عبارتی رفتار فعالانه در قبال مسائل فرهنگی سازمان،این است که شخصی را در سطح معاونت،به عنوان دیده بان فرهنگ قرار دهیم.

مشاوره استراتژی با آریان گستر

واحد منابع انسانی

◊گوگل در سال ۲۰۰۶ ، مدیر ارشد فرهنگ را در رأس واحد منابع انسانی،اضافه کرد،بخشی از وظیفه او این بود که،گوگل را که در حال تبدیل شدن به یک غول چند ملیتی بود،از خطر عدم یکپارچگی فرهنگی،نجات دهد.

در آخر

◊شاید گوگل که یک شرکت بسیار مدرن است،برای شما مثال خوبی نباشد،اما امروزه حتی بسیاری از موسسات مالی بزرگ نیز،در ساختار شرکت خود،این پست را اضافه کرده‌اند.

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *