لوگو

راهکار درست در متقاعد سازی

راهکار درست در متقاعد سازی را در متن زیر می توانید دنبال بفرمایید:

تک سایز نباشید

با عارضه تک سایز بودن در روابط انسانی و مدیریتی آشنا شوید،تعاملات انسانی تک سایز مثل لباسی است که در میهمانی، جلسات اداری، پیک نیک و پیاده روی می پوشید، فقط همان لباس نه این که متناسب با هر محیط لباس خود را عوض کنید،زمانی که می خواهید با بالا دستان، هم طرازان و زیر دستان خود مذاکره و یا گفتگویی منجر به تصمیم گیری داشته باشید، عارضه تک سایز بودن بیشتر خود را نشان می دهد.

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.
استدلال های قوی

گاهی رفتارها و تعاملات تک سایز مثل به کاربردن یک ابزار برای چند کار متفاوت است، مثلا از اره چوب بری برای بریدن آهن و یا سنگ و شیشه نیز استفاده کنید! قطعا اره چوب بری آهن را نمی برد و اگر این مثال را وارد یک جلسه تصمیم گیری کنیم، بدین معناست که طرح پیشنهادی شما – به رغم داشتن استدلال های قوی و گزارش دندان شکن- باز هم دیگران را متقاعد به تصمیم گیری ننمود و تصمیم دیگری اتخاذ شد.

مشاوره استراتژی با آریان گستر
هیأت مدیره

بارها رخ داده است که مدیر عامل با گزارشی کامل و دلائلی قانع کننده طرح پیشنهادی خود را به هیأت مدیره ارائه و با یک سخنرانی طولانی نظر همه را به خود جلب و با غرور و قیافه ای متشکر از خود از جلسه بیرون می آید؛ ولی هیأت مدیره بعد از دو هفته پیشنهاد مدیر عامل را نمی پذیرد. چهره وی در لحظه شنیدن رد پیشنهاد دیدنی است.

تكنيك مقابله با نگرش تك سايز

تکنیک مقابله با عارضه تعاملات تک سایز در شناخت پنج طیف شخصیتی متمایز در تصمیم گیری است، همه رهبران بزرگ کسب و کار، مدیران ارشد، میانی و اجرایی، کارکنان و مشاوران الزاما در یکی از این پنج سبک متمایز تصمیم گیری قرار می گیرند. بهتر است ویژگی های هر سبک را بشناسید.
ادامه دارد.‌..

 

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *