لوگو

بهترین توصیه های مدیریتی سال 2021

سال 2021 از هر جهت برای کسب و کارها بسیار عجیب و باورنکردنی بود، درست به همین خاطر توجه به توصیه های مدیریتی در این سال پرماجرا برای هر کارآفرینی یک امر ضروری محسوب می شود. شما به این ترتیب امکان تاثیرگذاری حرفه ای بر روی مخاطب هدف تان را خواهید داشت، همچنین از نقطه نظر مدیریت برندتان در سال 2022 نیز جلوتر از رقبای تان خواهید بود.

راهکارهایی برای توسعه برند

مواجهه مدیران برتر سراسر دنیا با ادامه روند بحران کرونا و همچنین پیدا کردن راهکارهایی برای توسعه برند در این شرایط دشوار برای هر کارآفرینی جذابیت دارد. در ادامه برخی از مهمترین توصیه های مدیریتی در سال 2021 را با هم مرور خواهیم کرد.

اعتماد به افرادی که استخدام می کنید

سین براون، موسس و مدیرعامل برند Go VC، در طول یک سال اخیر شرایط مالی بسیار پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است، توصیه وی برای کارآفرینان به منظور برون رفت از بحران کنونی اعتماد به کارمندان است، این امر شاید کلیشه ای و بیش از اندازه شعاری به نظر برسد، اما به شما فرصت بسیار خوبی برای رهایی از شرایط ناگوار کسب و کار می دهد. وقتی در یک برند مدیران به کارمندان شان اعتماد کافی را نداشته باشند، روند توسعه کسب و کار هرگز به طور درست پیگیری نخواهد شد.

اعتماد کردن به کارمندان

این امر شرایط شما به عنوان مدیر یک کسب و کار را به شدت دشوار خواهد ساخت، همچنین توجه داشته باشید که بسیاری از کارمندان در این شرایط به سرعت دنبال شغل تازه ای خواهند رفت، بنابراین تنها گزینه پیش روی شما اعتماد کردن به کارمندان تان است.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
طراحی استراتژی ارتباطی

کیتی مورفی، موسس و مدیرعامل گروه Expansion، در طول سال اخیر بیش از هر زمان دیگری اهمیت ارتباطات مناسب با کارمندان و مشتریان را درک کرده است. این امر به دلیل شرایط منحصر به فرد کسب و کارها و پیگیری استراتژی های مربوط به دورکاری از سوی بسیاری از آنهاست. چنین امری به کسب و کار شما برای ادامه روند فعالیت در این سال سخت کمک خواهد کرد.

استراتژی درست و دقیق

نکته مهم برای فعالیت بهینه برند مربوط به طراحی یک استراتژی درست و دقیق برای ارتباط با کارمندان و مشتریان در شرایط دورکاری است. این امر می تواند برند شما را در مدت زمانی اندک تبدیل به کسب و کار برتر در بازار کند، اگر برند شما در طول یک سال اخیر در رقابت با دیگر کسب و کارها همیشه شکست خورده است، باید تجدیدنظر اساسی در نحوه فعالیت تان داشته باشید.

مشاوره EFQM با آریان گستر
تمرکز بر روی حال و آینده به طور همزمان

آدریان هالمارک، مدیرعامل جهانی برند بنتلی، درباره توسعه برند در شرایط بحرانی سال 2021 بر روی تمرکز همزمان بر روی حال و آینده تاکید دارد. بر این اساس به دلیل شرایط بحرانی کنونی سر و سامان دادن به وضعیت برند مهمترین مسئولیت مدیران محسوب می شود. با این حال چنین امری در صورت بی توجهی به آینده کسب و کار هیچ فایده ای به همراه ندارد.

حل و فصل مشکلات جاری

در حقیقت مدیران باید به غیر از حل و فصل مشکلات جاری برندشان به دنبال راهکاری برای توسعه آن در بلندمدت نیز باشند، در غیر این صورت خیلی زود اعتماد کارمندان به آنها کاهش پیدا کرده و شاید جایگاه مدیریتی شان را هم در مدت زمانی اندک از دست بدهند. این طوری دیگر هیچ آینده ای برای برندشان باقی نخواهد ماند.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarcoشرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *