ایزو 10423

ایزو 10423:

ISO 10423: 2009  الزامات و توصیه های مربوط به عملکرد، تغییرات ابعادی و عملکردی، طراحی، مواداولیه، آزمایش، بازرسی، جوشکاری، مارک، بررسی، ذخیره سازی، حمل و نقل، خرید، تعمیر و بازسازی تجهیزات درخت چمن و درخت کریسمس برای استفاده در صنایع نفت و گاز طبیعی را ارائه می دهد.در فهرست اطلاعات تعریف شده بیشتر ابعاد فیزیکی در USC و همچنین واحدهای متریک داده شده است.

این استاندارد برای نوع خاصی از تجهیزات چاه، اتصالات و اتصالات قابل استفاده است؛ بعنوان مثال: پوشش و لوله کشی؛ دریچه ها و چوک ها؛ اتصالات شل (فلنج کردن، رشته ای کردن، و سایر اتصالات (OEC) و جوش داده شده؛ و سایر تجهیزات، مانند محرکها، گیره هیدرولیکی ، نفوذ مرز فشار، واشرهای حلقه، ابزارهای در حال اجرا و آزمایش و بوشینگ های پوششی.

ایزو10423، شرایط خدمات را از لحاظ فشار، دما و کلاس مواد برای اجزای حفاری و شرایط عملیاتی تعریف می کند. همچنین الزامات لازم برای پنج سطح مشخصه محصول، PSL 1، 2، 3، 3G و 4 را مشخص می کند. این پنج الفاظ PSL سطوح مختلف الزامات کیفیت فنی را تعیین می کنند. دستورالعمل (مورد نیاز) برای انتخاب PSL قابل قبول ارائه شده است.

 

برای مشاور ایزو و مشاوره استراتژی با آریان گستر تماس حاصل فرمایید.این مجموعه یکی از پیشتازان این حرفه در زمینه مشاوره استراتژی و سایر سیستمهای مدیریتی می باشد.

در مسیر موفقیت با ما همراه شوید.

مشاور  EFQM تخصص ماست.ایزو 9001 با آریان گستر

02177942240-77959675

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو