لوگو

چگونه انگیزه خود را حفظ کنید وقتی که هنوز در خانه مانده اید

بسیاری از ما بیش از یک سال است که از خانه کار می‌کنیم

♦ بین قرار گرفتن ما در معرض دوستان و خانواده، سرگرمی های موجود، مسئولیت‌های بین خانه و کار، و غرق شدن در یک جریان مداوم از اخبار بد، جای تعجب نیست که بسیاری از ما در حال حاضر با ناامیدی، خشم و دیگر احساسات منفی مقابله می‌کنیم.

بنابراین چگونه می‌توانید بر این احساسات غلبه کنید و دوباره احساس انگیزه کنید؟در اینجا به پنج رویکرد اشاره می‌کنیم:
۱. به خودتان اجازه دهید انرژی های منفی تان را احساس کنید:

♦ طبیعی است که از آنچه اکنون اتفاق می افتد عصبانی شوید. و مهم است که آن خشم را از راه های سالم تأیید و ابراز کنید خشم سرکوب شده می تواند باعث اضطراب و افسردگی شود،همچنین منجر به مشکلات قلبی،سردرد،اختلالات پوستی و مشکلات گوارشی می شود،صبانیت که از راه های سالم با آن مقابله نمی کند همچنین می تواند منجر به رفتار سو از نظر عاطفی یا جسمی نسبت به افراد نزدیک به شما شود.

احساسات قدرت

♦ برای از بین بردن خشم ، ناامیدی و حتی عصبانیت ، احساس کنید که این احساس را دارید. در روانشناسی ، پارادوکس پذیرش این است که وقتی آنچه را که واقعاً احساس می کنید قبول کنید ، آن احساسات قدرت کمتری بر شما دارند نه بیشتر پس این کار را بکنید و بپذیرید که خسته ، ناامید ، عصبانی ، منزجر و غیره هستید. این اولین قدم به سمت آزادی است.

۲. به این سوال پاسخ دهید که در شرایط فعلی چه کاری ممکن است؟

♦ ما بطور معمول تمایل داریم مکان هایی را که می رویم و روش های انجام کارها را خودمان تعیین و یا انتخاب کنیم اما اکنون زمان آن است که همه چیز را زیر سوال ببرید.در زندگی خودم ، کلیساها و سالن های ورزشی را تغییر داده ام تا بتوانم در یک مکان حضوری (در عین حال امن) که برای من بهترین است حضور داشته باشم.

۳. آنچه را که نمی‌توانید تغییر دهید بپذیرید:

♦ شما باید شرایط خود را همانطور که هست بپذیرید. پذیرفتن آنچه نمی توانید تغییر دهید یا آنچه را که تغییر نمی دهید انتخاب می کنید تا وضعیت شما کمتر استرس داشته باشد زیرا شما استقلال خود را تأیید می کنید:

روش هایی پیدا کنید که شرایط را برای شما عملی تر کند.

♦ “من ماندن در این شغل ، حضور در این سازمان را انتخاب می کنم،یا برای ادامه زندگی در این شهر از طریق این انتخاب،من این محدودیت های خاصی را که در حال حاضر اعمال شده اند می پذیرم و این کنترل من است “پس از پذیرش،روش هایی پیدا کنید که شرایط را برای شما عملی تر کند.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
۴. یک استراتژی برای حرکت به جلو ایجاد کنید:

♦ اگر در خانه مشغول کار هستید و در فضای کاری فعلی خود احساس ناراحتی می کنید ، تغییرات کوچکی مانند
♦ افزودن صندلی جدید یا نور بهتر ایجاد کنید که می تواند وضعیت را برای شما بهتر کند.
♦ یا دفتر خود را برای تغییر مناظر به اتاق دیگری منتقل کنید.
♦ همچنین می توانید در حوزه ای که به آن علاقه مند بودید و مدت ها آن را کنار گذاشته اید بپردازید و خودتان را در آن تقویت کنید.

مشاوره EFQM با آریان گستر
۵.در زمینه مراقبت از خود و سلامتیتان سرمایه‌گذاری کنید.

♦ مراقبت از خود را فراموش نکنید. هر شب خوردن یک دسته قند یا نوشیدنی های مضر ممکن است در لحظه احساس رضایت خاطر کند ، اما در طولانی مدت گزینه های ناسالم هستند.

ایجاد تغییراتی عظیم در وضعیت روانی

♦ در عوض،با سرمایه گذاری در موارد ساده ای که باعث ایجاد تغییراتی عظیم در وضعیت روانی شما می شوند ، از جمله محافظت در برابر افسردگی و اضطراب و خواب کافی،شیمی مغز خود را تغییر دهید این گزینه ها شامل :ورزش کردن ، انجام یک سرگرمی خلاقانه ، ارتباط با خانواده و دوستان ، خندیدن ، دعا کردن ، خواندن و گوش دادن به موسیقی است.

احساس درماندگی
♦ این فعالیت های ساده نه تنها مواد شیمیایی خوبی را آزاد می کند ، بلکه به ما کمک می کند تا از احساس درماندگی آموخته شده (به این معنی که هر کاری بکنم نمی توانم وضعیت خود را بهبود بخشم) جلوگیری کنیم.
در آخر
♦ ما در دوره ای قرار داریم که به طور غیرمعمول در سراسر جهان چالش برانگیز است،از این مراحل بارها استفاده کنید تا انگیزه خود را حفظ کنید و به جلو حرکت کنید ، حتی در شرایط سخت.
لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *