انگیزش بدون پول

انگیزش بدون پول یکی از مباحث مهم در کسب درآمد می باشد که شما می توانید در متن زیر دنبال بفرمایید:

◊انگیزش بدون پول هم مقوله ای است چالشی مثل نفوذ و اثرگذاری بدون قدرت رسمی!در این دوران دشوار که برسازمان های ایرانی حاکم است و در شرایطی که تقریبا هیچ سازمانی از عهده پرداخت هائی که همه خواست و نیاز کارکنان را تامین کند و آنها را از بابت معیشت و مخارج روزمره مطمئن و خوشحال نگه دارد بر نمی آید، موضوع انگیزه و انگیزش کماکان موضوعی مهم و تعیین کننده است و هنرمندی مدیران را می طلبد.

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

پول هم جایگزین همه چیز نیست

◊البته هیچ چیز جای پول را نمی گیرد،اما پول هم جایگزین همه چیز نیست،انگیزش به معنی برطرف کردن نیاز است و ما علاوه بر پول که یک نیاز جدی و غیر قابل انکار است نیازهای دیگری هم داریم.

سازمان های ثروتمند

◊سازمان های ثروتمند ممکن است بتوانند کوتاهی و اهمال در تامین نیازهای متنوع کارکنان را پشت سر قدرت ناشی از ثروت خود پنهان کنند،اما وقتی پول زیادی در کار نیست جای خالی بی اعتنائی به سایر نیازها،بیش از پیش به چشم می آید و مشکل درست می کند.

کارکنان علاوه بر پول چه می خواهند؟

◊کارکنان علاوه بر پول چه می خواهند؟ غیر از پول چه چیزی می تواند آنها را هر روز به محل کار بکشاند؟ به نظرم اگر اینها را از خودشان سوال کنیم پاسخ های زیر را خواهیم شنید:

مشاوره استراتژی با آریان گستر

مایلم و نیاز دارم که:

◊دیده شوم.
◊با من منصفانه رفتار شود.
◊احساس کنم مهم و مفید و موردنیاز هستم.
◊احترام و اعتناء ببینم.
◊قبلا از سازمان شرایط و مزایای مناسب و مطلوب دریافت کرده باشم و امیدوار باشم در آینده هم، همزمان با بازگشت رونق،از چنین مزایا و شرایطی برخوردار شوم.
◊احساس کنم که مدیران هم از مشکلات و محدودیت ها مستثنی نشده اند و آنها هم حداقل به اندازه کارکنان تحت فشار هستند.

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
انگیزش بدون پول
Description
◊دیده شوم. ◊با من منصفانه رفتار شود. ◊احساس کنم مهم و مفید و موردنیاز هستم. ◊احترام و اعتناء ببینم. ◊قبلا از سازمان شرایط و مزایای مناسب و مطلوب دریافت کرده باشم و امیدوار باشم در آینده هم، همزمان با بازگشت رونق، از چنین مزایا و شرایطی برخوردار شوم. ◊احساس کنم که مدیران هم از مشکلات و محدودیت ها مستثنی نشده اند و آنها هم حداقل به اندازه کارکنان تحت فشار هستند.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *