77959675 - 02177942240

از چه چیز باید دست برداشت و چگونه؟

از چه چیز باید دست برداشت و چگونه؟با ما همراه بمانید:

پیتر دراکر

در یک شرکت بزرگ که در کشورهای پیشرفته پیمانکار است، دوشنبه اول هر ماه را برای برگزاری جلسه ترکِ فعل تعیین کرده اند. در همه رده های مدیریت و در هر بخش این جلسه برگزار می شود. هربار یک بخش از کار، واکاوی می شود:

جهت  مشاور ایزو و کسب اطلاعات در زمینه ممیزی در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
سیاست های پرسنلی

هر دوشنبه یکی از خدمات، و دوشنبه ماه بعد خدمتی دیگر، و دوشنبه ماه سوم خدمتی دیگر، و کار به همین ترتیب دنبال می شود تا در طول سال، شرکت خود را به طور کامل واکاوی کند، از جمله سیاست های پرسنلی خود را.

مشاوره ایزو با آریان گستر
نشست ها سالانه

در طول سال، سه یا چهار ترک فعل صورت می گیرد،اما در همین نشست ها سالانه سه یا پنج ایده یا خدمات جدید نیز مطرح می شود،این تصمیم ها ( کنار گذاشتن چیزی، کنار گذاشتن روش انجام کاری، یا انجام کاری نو) همه ماهه به اطلاع مدیران می رسد و سالی دوبار همه رده های مدیریت، نتیجه عملی این نشستها را گزارش می دهند: چه اقدامی شده و چه نتیجه ای بدست آمده است.

در آخر

ترک فعل باید بطور منظم تمرین شود، اگر در این کار نظمی نباشد، دست برداشتن از کارهای نامفید و بیهوده عقب می افتد؛ زیرا دست برداشتن و کنار نهادن چندان باب طبع مردم نیست.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
از چه چیز باید دست برداشت و چگونه؟
Description
در آخر ترک فعل باید بطور منظم تمرین شود، اگر در این کار نظمی نباشد، دست برداشتن از کارهای نامفید و بیهوده عقب می افتد؛ زیرا دست برداشتن و کنار نهادن چندان باب طبع مردم نیست.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *