ارتباطات خارجي 

ارتباطات خارجي  :

متن زیر اطلاعاتی در مورد ارتباطات خارجي ارائه میکند.با مشاور ایزو همراه باشید.

–  درخصوص اطلاع رساني به طرفهاي ذينفع خارجي خط مشي در واحد اداری و سالن های تولید قرار داده شده است و در دسترس عموم قرار دارد.

– در زمانيكه طرفهاي ذينفع برون سازماني خواهان كسب هرگونه اطلاعاتي در زمينه سيستم مديريت يكپارچه شركت باشد نماينده مديريت با تائيد مديرعامل مي تواند نظامنامه و خط مشي شرکت را به صورت كنترل شده و با مهر جهت اطلاع در اختيار آنها قرار دهد.

– جهت دريافت نظرات طرف هاي ذينفع خارجي آدرس الکترونیکی………………………….  در نظر گرفته شده است و كليه نظرات و پيشنهادات توسط نماينده مديريت  ثبت و بررسي مي گردد.

– همچنين طرفهاي ذينفع خارجي مي توانند جهت ارائه انتقاد و پيشنهاد  مرتبط با ايمني بهداشت و محيط زيست خود بصورت حضوري به نماينده مديريت مراجعه نموده و نظرات آنها پس از دريافت در فرم ثبت نظرات و پيشنهادات طرفهای ذينفع ثبت و پس از بررسي و در صورت لزوم تشكيل جلسه اقدامات لازم صورت مي پذيرد.

– نماينده مديريت موظف است پس از انجام اقدامات لازم ، نتايج اقدامات را مطابق با فرم ثبت نظرات طرفهاي ذينفع به صورت حضوري يا تلفني يا مكاتبه اي و يا غيره را به اطلاع طرف ذينفع برساند.

– جهت آگاهي رساني به پيمانكاراني كه به هر دليل در محدوده شرکت مشغول بكار مي باشند موارد ايمني و زيست محيطي كه مي بايست………

ارتباطات مشارکت و مشاوره در HSE

برای مشاور ایزو و مشاور ایزو 14001 با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید.

مشاوره ایزو 45001

02177942240-7795967

لوگو مشاور ایزو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو