آرتور شوپن‌هاور فيلسوف

آرتور شوپن‌هاور فيلسوف

آرتور شوپن‌هاور فيلسوف معروف می گوید:

آرتور شوپن‌هاور فيلسوف معروف می گوید:با ما همراه بمانید:

◊«تمام حقايق سه مرحله را طي مي‌كنند: مرحله‌ي اول استهزاء و تمسخر است. سپس مرحله‌ي مخالفت شديد قرار دارد و در پايان، آن حقيقت به عنوان اصل بديهي پذيرفته مي‌شود»

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

كارهاي جدید و غیر معمول

◊مدیرانی كه جرأت انجام كارهاي جدید و غیر معمول را دارند خودشان را براي مقاومت در برابر مخالفت‌ها نيز آماده مي‌كنند،آنها با جسارت خاصي به عقايد خودشان پايبند مي‌باشند و با آغوش باز آماده‌اند تا مسخره شوند، با آنها مخالفت شود اما می دانند که در نهايت، افكارشان پذيرفته می شود.

مشاوره EFQM با آریان گستر

انتقادات بسیار ساده

◊دوری از انتقادات امري بسيار ساده است، كافي است كاري نكنيد، حرفي نزنيد، تابع باشید و هيچ كس نباشيد!

مدیران موفق

◊مدیران موفق مي‌دانند هنگامی که بر عقاید و ایده های جدیدشان تاکید می ورزند، و از عقاید سنتی فاصله میگیرند، افراد بسیاری که مفاهیم جدید را نمیپذیرند شروع به اعتراض، مسخره و مخالفت می کنند،تنها مدیرانی كه هيچ كاري نمي‌كنند مي‌توانند از انتقادات فرار كنند مطمئناً شما چنين مدیری نيستيد و نبايد باشيد.

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarcoشرکت آریان گستر

Summary
Article Name
آرتور شوپن‌هاور فيلسوف
Description
مدیران موفق ◊مدیران موفق مي‌دانند هنگامی که بر عقاید و ایده های جدیدشان تاکید می ورزند، و از عقاید سنتی فاصله میگیرند، افراد بسیاری که مفاهیم جدید را نمیپذیرند شروع به اعتراض، مسخره و مخالفت می کنند،تنها مدیرانی كه هيچ كاري نمي‌كنند مي‌توانند از انتقادات فرار كنند مطمئناً شما چنين مدیری نيستيد و نبايد باشيد.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *