6 علت که چرا مشتری زیادی ندارید؟

 6 علت که چرا مشتری زیادی ندارید؟با ما همراه بمانید:

♦  قیمت هایتان خیلی بالا و یا خیلی پایین است: قیمت‌های خیلی بالا باعث می‌شود مشتریانتان شما را گران فروش خطاب کنند و قیمت‌های خیلی پایین نیز محصول شما را در چشم مشتری بی کیفیت جلوه می‌دهند.

جهت مشاور ایزو و بالا بردن سیستم کیفیت سازمان خود می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس بگیرید.

♦  محصولات/خدمات ارائه شده توسط شما قدیمی شده‌است: امکان دارد رقبایتان از شما پیشی گرفته‌ باشند و محصولات با کیفیت تری به بازار عرضه کنند.

♦  محل کسب‌و‌کارتان نیاز به بازبینی مجدد دارد: یکی از مهم‌ترین عوامل شکست مشاغل خرده فروشی آفلاین، مکان‌های قدیمی و نامناسب است.

گواهینامه CE  اروپا از تخصص های ماست.

♦  خدمات مشتریان ضعیفی دارید: شاید شما از نظر خودتان به همه نیازهای مشتریان تان پاسخ می‌دهید، اما آیا آن‌ها هم نسبت به خدمات شما همین نظر را دارند؟

♦  برای محصولات/خدماتتان به اندازه کافی بازاریابی نکرده‌اید: عدم بازاریابی و یا بازاریابی به روشی اشتباه یکی از مهم‌ترین موانع جذب مشتری است.

♦  بازار محصولات/خدمات شما ناپدید شده‌است: به دلیل تغییر در سلیقه، خواسته و نیاز مشتریان، متاسفانه گاهی بازار بعضی محصولات به پایان می‌رسند.

 

با شماره های زیر تماس بفرمایید
02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
مشتری
Description
♦  برای محصولات/خدماتتان به اندازه کافی بازاریابی نکرده‌اید: عدم بازاریابی و یا بازاریابی به روشی اشتباه یکی از مهم‌ترین موانع جذب مشتری است. ♦  بازار محصولات/خدمات شما ناپدید شده‌است: به دلیل تغییر در سلیقه، خواسته و نیاز مشتریان، متاسفانه گاهی بازار بعضی محصولات به پایان می‌رسند.
Author
Publisher Name
آریان گستز
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *