لوگو

۷ ویژگی شخصیتی که جذابیت شما را از بین می‌برد

۷ ویژگی شخصیتی که جذابیت شما را از بین می‌برد را در متن زیر می توانید مطالعه بفرمایید:

♦ در این مطلب چند ویژگی‌ را به شما معرفی می‌کنیم که از جذابیت شما می‌کاهند. همهٔ ما می‌توانیم با آگاهی از ویژگی‌ها و رفتارهای ناخوشایندمان، برای تغییر تلاش کنیم.

1) خودشیفتگی

♦ کسی از آدم‌های خودشیفته خوشش نمی‌آید، اگر فکر می‌کنید شما باید مرکز توجه باشید، هر موقعیت، رویداد و حتی گفت‌وگویی باید گرد شما بچرخد و به احساسات و نیازهای دیگران توجهی نمی‌کنید، باید برای تغییر این وضعیت فکری کنید.

2) ناامنی عاطفی

♦ اگر پیوسته به‌دنبال دانستن نظر دیگران دربارهٔ خودتان و دریافت تأیید آنها هستید، بی‌تردید در نظر آنها جذاب نیستید. چنین رفتاری باعث می‌شود فردی آویزان به نظر برسید! همچنین نشانهٔ حس ناامنی و ناپختگی است،با در پیش گرفتن چنین رفتاری دیگران را از خودتان می‌رانید.

3) رفتار رئیس‌مآبانه

♦ اگر همیشه می‌خواهید دیگران را کنترل کنید یا همهٔ تصمیم‌ها را به‌تنهایی می‌گیرید و طوری رفتار می‌کنید که انگار مسئولیت دیگران با شماست، اطرافیان‌تان را فراری می‌دهید. برخی آدم‌ها با فریب و بازی‌دادن دیگران، آنها را به انجام کارهای مختلف وامی‌دارند! وقتی دیگران از این رفتار آگاه شوند، دیگر میلی به ادامه ارتباط با فرد موردنظر نخواهند داشت.

4) بی‌ملاحظه بودن

♦ گفتن «لطفا» و «سپاس»، حرف دیگران را قطع نکردن، گفت‌وگو کردن، نشان دادن قدردانی، رعایت آداب سرِ میز نشستن و وقت‌شناس بودن همگی نشانهٔ احترام به دیگران و به خودمان هستند، ما معمولا دوست نداریم با آدم‌های بی‌ادب و بی ملاحظه، ارتباط داشته باشیم.

مشاوره ایزو با آریان گستر
5) منفی‌بافی

♦ اگر همیشه نیمهٔ خالی لیوان را می‌بینید، سعی کنید رویکردتان را تغییر دهید. آدمی که همیشه جنبه منفی رویدادها و موقعیت‌ها را می‌بیند، دیگران را کلافه می‌کند. منفی نگری و بدبینی شما به دیگران انرژی منفی می‌دهد و روحیه آنها را خراب می‌کند.

6) رقابت‌جویی بیش‌ازاندازه

♦ آیا هر آدمی را به چشم رقیب می‌بینید؟ فکر می‌کنید همیشه باید بهتر از دیگران باشید؟ اگر چنین است، از چشم دیگران می‌افتید، اگر زیادی تشنهٔ رقابت باشید، نه‌تنها رابطه‌تان با دیگران خدشه‌دار می‌شود بلکه فرصت‌ لذت بردن از زندگی را هم از دست می‌دهید. یاد بگیرید که برای موفقیت دیگران ارزش قائل باشید.

7) نداشتن صداقت

♦ دوست خوب باید روراست و قابل‌اعتماد باشد، بیشتر افرادی که رفتارهای زننده دارند، اغلب دروغ می‌گویند و روراست نیستند، این افراد همچنین به‌دنبال این هستند که بدانند دیگران دربارهٔ آنها و البته موضوعات دیگر چه فکر می‌کنند، رفتار ناپسند آنها ممکن است سخن‌پراکنی را دربر بگیرد.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *