۷ رمز و راز ساده برای میلیونر شدن

۷ رمز و راز ساده برای میلیونر شدن

۷ رمز و راز ساده برای میلیونر شدن را می توانید در قسمت های مختلفی که ارائه می دهیم دنبال بفرمایید:

 

 

قسمت اول

-آیا شما هم مانند افرادی هستید که همیشه از نداشتن پول و ثروت کافی گله دارند و یا شاید از لحاظ مالی به اندازه دوستان یا همکاران خود موفق و مرفه نیستید؟

-روشهای بسیاری برای میلیونر شدن وجود دارد.فقط کافیست اراده کنید.

-واقعیت این است که همه ی ما می‌توانیم به هر اندازه که تصمیم بگیریم ثروتمند شویم.

-هیچ کدام از ما از ثروتمندی محروم نیست و همه‌ی حق و حقوق شما برای پولدار شدن به هر اندازه‌ای که باشد محفوظ است.

-خیلی‌ها می‌گویند که این کار غیر ممکن است، می‌گویند، «شانس است. یا باید توی یک خانواده ثروتمند دنیا آمده باشی. یا توی یک قرعه کشی برنده بشی. یا خانواده ات باید خیلی به تو کمک کنند.»

-مادری تنها که پنج فرزند دارد این طور نوشت، «من مطالب شما را خواندم و آنها را باور دارم اما من ۵۰ سال سن دارم و در دو شغل با ساعتهای طولانی کار می‌کنم. نزدیک عید است و من به سختی می‌توانم پول کافی برای خرید هدیه برای بچه هایم فراهم کنم. چکار باید بکنم؟»

-آقای دیگری این طور نوشت، «خوب اگر برای دولت یا شرکتها کار کنی، نمی‌توانی انتظار میلیونر شدن داشته باشی. در هر صورت شما حقوق ثابتی دریافت می‌کنی و وقت کمی برای هر کار دیگری داری. وقتی که از سر کار به منزل می رسی، باید با بچه ها بازی کنی و خودت را سرگرم کنی.»

-این پرسشها مرا بر آن داشت که در مورد فرصتهای واقعی ثروتمند شدن فکر کنم.

ادامه دارد…

 

جهت مشاوره ایزو 9001 در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره استراتژی با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
۷ رمز و راز ساده برای میلیونر شدن
Description
-مادری تنها که پنج فرزند دارد این طور نوشت، «من مطالب شما را خواندم و آنها را باور دارم اما من ۵۰ سال سن دارم و در دو شغل با ساعتهای طولانی کار می‌کنم. نزدیک عید است و من به سختی می‌توانم پول کافی برای خرید هدیه برای بچه هایم فراهم کنم. چکار باید بکنم؟»-آقای دیگری این طور نوشت، «خوب اگر برای دولت یا شرکتها کار کنی، نمی‌توانی انتظار میلیونر شدن داشته باشی. در هر صورت شما حقوق ثابتی دریافت می‌کنی و وقت کمی برای هر کار دیگری داری. وقتی که از سر کار به منزل می رسی، باید با بچه ها بازی کنی و خودت را سرگرم کنی.»
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو