لوگو

۷ درس کار تیمی از اپل:

 

 

قسمت اول

درس1:(1نفر مسئول هر کار)

استیو جابز برای هر پروژه یا جریان کار فقط و فقط1 نفر مسئول قرار میداد. این1 نفر در عالیترین سطح مسئولیت پذیری، کاررا به سرانجام میرساند.

درس2:(۱ بار دور همنشینی در هفته)

زمانی که استیو جابز رهبر اپل بود، یکایک تیمهای کاری اپل۱ بار در هفته دور هم جمع می‌شدند تا همدیگر را از همه جوانب و زوایای پروژههای خود آگاه سازند.هدف از این آگاه سازی همگانی این بود تا با هم‌‌‌افزایی و همفکری بتوانند به چشم انداز خانواده اپل نزدیکتر شوند.

درس3: (شروع کار تیمی از سطوح مدیریتی بالای سازمان)

تجربه نشان داد که خواسته یا ناخواسته،فرهنگ کار تیمی از مدیران رده بالای سازمان نشأت میگیرد و به تدریج به سطوح پایینتر سرایت می‌کند.اگر تیم ارشد مدیریتی سازمان به صورت واحدی یکپارچه عمل نکند، بعید است که سایر اعضای سازمان بتوانند به صورت تیمی کار کنند.

درس4: (کلید اعتماد)

اعتماد مهمترین و با ارزشترین ویژگی هر تیم به حساب میاید. وقتی اعضای تیم به هم اعتماد داشته باشند،بدون ترس هر انتقادی راکه سازنده بیان میکنند.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
کار تیمی از اپل
Description
زمانی که استیو جابز رهبر اپل بود، یکایک تیمهای کاری اپل۱ بار در هفته دور هم جمع می‌شدند تا همدیگر را از همه جوانب و زوایای پروژههای خود آگاه سازند.هدف از این آگاه سازی همگانی این بود تا با هم‌‌‌افزایی و همفکری بتوانند به چشم انداز خانواده اپل نزدیکتر شوند. درس3: (شروع کار تیمی از سطوح مدیریتی بالای سازمان)
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *