یک چاره نجات ما این است

یک چاره نجات ما این است که با بهره گیری از متن زیر الگویی برای خود برگزینیم:

♦امسال را سال «توسعه فردی» خودمان بدانیم،برنامه توسعه فردی (Individual Development Plan) یا آن طور که به اختصار می‌گویند IDP اصطلاحی است که ریشه آن به قرن‌ها پیش برمی‌گردد.

موضوع

♦هیچ پیچیدگی خاصی ندارد همان داستان قدیمی «کجا هستید و می‌خواهید به کجا برسید».بارها در زندگی‌مان مشابه این برنامه را نوشته‌ایم،گاهی توان‌مان ته کشیده و نیمه‌کاره رها کرده‌ایم و گاهی بعد از رسیدن به اولین هدف ادامه‌اش نداده‌ایم.

توان فردی

♦اما پیش از نوشتن هر برنامه‌ای باید توان فردی را ارتقا داد،با بهترین برنامه نوشته شده از سوی یک فاتح_اورست ما نمی‌توانیم این قله را پیش از ارتقای توانمندی‌های فعلی‌مان فتح کنیم.

شناخت ظرفیت‌ها

♦همیشه گفتن این نکته‌ها آسان تر از اجرایی‌کردن آنهاست،امسال در برنامه کاری‌تان حتماً روی «توسعه فردی» کار کنید،در این مورد هم کتاب هست و هم کارگاه‌های آموزشی برای شناخت ظرفیت‌ها، کاستی‌ها و نیاز به بسط هدفمند توانمندی‌ها.

معرض ناامیدی

♦دریغ نکنید و منتظر هیچ کس نمانید،یکی از مهمترین توصیه‌ها به کسانی که در معرض ناامیدی هستند این است که «چیزی» یاد بگیرید،یادگیری، امید به زندگی را افزایش می دهد.

کارگاه‌های آموزشی

♦در خصوص توسعه فردی، جستجو کنید و بخوانید،در کارگاه‌های آموزشی شرکت کنید و خودتان را بالا بکشید. در عصر حاضر «توانمندی‌های جانبی» بیش از مدرک و دانشگاه به کار می‌آید.

تا یاد نگیریم و آگاهی‌مان بالا نرود، فریب‌مان می‌دهند، بر گُرده‌مان سوار می‌شوند و ما تنها نردبان صعود دیگران خواهیم شد.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
یک چاره نجات ما این است
Description
در خصوص توسعه فردی، جستجو کنید و بخوانید،در کارگاه‌های آموزشی شرکت کنید و خودتان را بالا بکشید. در عصر حاضر «توانمندی‌های جانبی» بیش از مدرک و دانشگاه به کار می‌آید.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *