لوگو

یادگیری روش فروش محصول جدید

 

 

تلفات مالی از محل هزینه های تحقیق و توسعه و غفلت از تجاری سازی

یک فشار روانی روی مدیران ارشد نوآور و خلاق قرار دارد. این فشار روانی ناشی از چیست؟ چالش تجاری سازی نوآوری ها و فروش محصولات جدید حاصل از نوآوری منشا این فشار روانی است،وقتی هزینه های تحقیق و توسعه بازدهی قابل قبولی را ارائه نمی دهند؛ این فشار روانی در شرکت گسترش می یابد. آن گاه مدیر عامل و هیات مدیره و حتی سایر کارکنان نیز تحت تاثیر این ناکامی قرار می گیرند.

نوآوری های مورد نیاز 

حالا شرکت هایی را داریم که میلیون ها دلار روی نوآوری های مورد نیاز سرمایه گذاری کرده اند؛ ولی مهارت فروش نوآوری های کسب شده از محل این سرمایه گذاری ها را ندارند،این یافته ها پس از مصاحبه با تعدادی از مدیران ارشد فروش و بررسی نتایج مطالعات چندین شرکت کسب شدند. شرکت های موفق با تخصیص زمان بیشتر، مقابله با اعتراضات ومخالفت های دیگران در تغییر رویکرد موجود و پشت کردن به روش های سنتی، راهی جدید را برای فروش محصول در پیش گرفته اند،فروشندگان محصولات جدید، ویژگی ها و رفتارهای متفاوتی با فروشندگان محصولات موجود باید داشته باشند. شرکت های پیشرو در این زمینه سازمان و فرهنگ کارکنان را در مسیر حمایت از چالش فروش محصولات جدید قرار می دهند.

رویکردی متحول برای فروش

برای درک بهتر فروش محصولات جدید بیش از 500 فروشنده از شرکت های فعال در فروش B2B از صنایع مختلف خدمات مالی گرفته تا محصولات صنعتی و خدمات شرکت های فن آوری مورد مطالعه قرار گرفتند. خواسته ما در این بررسی ها این بود که بدانیم چگونه و چه میزان زمان برای فروش صرف می شود و چه چالش هایی در این فرآیند برای فروشندگان وجود دارند؟

یافته هایی برای فروش متحول

1)فروشندگان به صورت مستمر تحت یک سیستم یادگیری قرار دارند

2)آموزش های فروش از آموزش روش های نمایش محصول در هیبت پر زرق و برق و فریبنده به آموزش ذهنیت قوی و توان انطباق با موانع و چالش های مراحل فروش تغییر یافته اند.

3)ملاقات های رو در رو با مشتریان بیشتر می شوند.

4)فروشندگان جدید دارای توان سازگاری، تمرکز بر مشتری و آگاهی هستند.

5)فروشندگان جدید مهارت وتوان ایجاد شراکت با مشتریان کلیدی را دارند.

6)راه اندازی واحد تحقیق و توسعه کافی نیست؛ زیرا بدون راه اندازی روند تجاری سازی در شرکت، ایده ها خفته می مانند و تداوم فعالیت شرکت با خطر
روبرو می شود.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *