گواهینامه CE (استاندارد اروپا)

گواهینامه CE (استاندارد اروپا)

گواهینامه CE (استاندارد اروپا)

در اين متن اطلاعاتي در رابطه با گواهينامه CE و استاندارد اروپا ارائه شده است:

نشان بازرگانی CE به منظور ایجاد هماهنگی اجباری در بسیاری از محصولات تجاری و صنعتی که در سطح اروپا تولید یا به فروش می‌رسند، ارائه شده است. این حروف به‌طور مشخص اختصار چیزی را نشان نمی‌دهند، ولی به‌طور کل می‌توان آنها را اختصار کلمات فرانسوی به معنای «موردقبول اروپا» دانست.

محصولاتی که واجد دریافت علامت سی. ای می‌شوند، می‌بایست از نظر سلامت، امنیت، مضر نبودن برای جسم انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و اگر واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند بود.

استاندارد اروپایی با آریان گستر

نشان CE خود اظهاری از جانب تولیدکننده یا وارد کننده (اگر تولیدکننده در خارج از اروپا قرار داشته باشد) است مبنی بر اینکه محصول مورد نظر، الزامات اروپا را برآورده می‌کند.

اگر قرار باشد محصول را در اروپا بفروشند در آن صورت باید اجباراً” نشان CE را بگیرد. با این وجود، در برخی موارد محصولی که نشان CE دارد لازم نیست که توسط یک طرف سوم تحت آزمون قرار گیرد.

قابل توجه است که در بسیاری از موارد علاوه بر خود اظهاری انجام شده توسط شرکت تولید کننده، نیاز به انجام ممیزی ، در برهی از موارد نیاز به انجام تست و دیگر موارد وجود دارد.

پیشنهاد میگردد مطلب مرتبط با مشاوره CE را بازدید نمایید.

در زمانی که سخن از استاندارد اروپاست، یعنی اینکه الزامات توسط ریگولاتوری بادی اروپایی تعیین میگردد و هر چه الزامات باشد می بایست توسط تولید کننده رعایت گردد.

برای مشاور ایزو و مشاور همین حالا با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

برای اخذ ایزو 9001 با ما تماس بگیرید.

مشاور CE با اریان گستر

Cropped Aryan Gostar Logo 1 2

One comment

  1. پینگ بک چطور استخدام شویم؟ - مشاور ایزو , اخذ ایزو , شرکت ایزو , مشاوره ایزو , ایزو 9001

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *