گرفتن گواهینامهISO 9001

چرا شرکتها تمایل برای گرفتن گواهینامهISO 9001 ندارند؟

چرا شرکتها تمایل برای گرفتن گواهینامهISO 9001 ندارند؟با ما در متن زیر همراه بمانید:

جالب است بدانیم با وجود اینکه شرکتها نیاز به دریافت گواهینامه ISO9001 دارند با اینحال مدیرعامل شرکتها برای گرفتن گواهینامه ISO تمایل ندارند علت این عدم تمایل مدیرعامل برای گرفتن گواهینامه ISO این است که، فکر می کنند هیچگونه نقصی برای مدیریت شرکت، کارمندان وجود ندارد.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

کارایی گواهینامه ایزو 9001

اما برخلاف تصور آنها با اخذ و اجرای حرفه ایی و صحیح گواهینامه ISO 9001 کنترل کیفیت،نقص مدیرعامل،کارمندان و تمام کسانیکه مشغول فعالیت هستند مشخص می شود چراکه ISO 9001 راهکارهای مفید و ارزنده ای را حتی در جزئی ترین بخش های مدیریت سازمان در اختیار می گذارد،به این ترتیب نقص در دیدگاه مدیرعامل و کارمندان سازمان برطرف خواهد شد،به این معنی که دید مدیرعامل جهت اداره شرکت خود جامع تر شده و کارمندان نیز نقص کارخودرا برطرف ساخته و برای سود بیشتر شرکت وکارایی بهتر تلاش خواهند کرد،این تلاش باعث رشد مضاعف شرکت خواهد شد،همچنین سودبیشتر شرکت بر روحیه جمعی کارمندان و بهروه وری مجموعه تاثیر بسزایی خواهد داشت.

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

تنوع و حجم بالای اطلاعات

حال برای دریافت گواهینامه های ISO، شرکتهاو سازمانها به اطلاعاتی در این زمینه نیاز دارند اما تنوع و حجم بالای این اطلاعات مانع ازشناخت صحیح سازمان ها نسبت به گواهینامه های ISO شده و گاها باعث گمراهی آنها می شود مدیران و سازمان ها فرصت کافی برای تحقیق جامع و درست در این زمینه را ندارند از اینرو مراکزی وجود دارند تا سازمان ها را جهت اخذ و پیاده سازی گواهینامه های ISO یاری دهند.

 

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
گرفتن گواهینامهISO 9001
Description
تنوع و حجم بالای اطلاعات حال برای دریافت گواهینامه های ISO، شرکتهاو سازمانها به اطلاعاتی در این زمینه نیاز دارند اما تنوع و حجم بالای این اطلاعات مانع ازشناخت صحیح سازمان ها نسبت به گواهینامه های ISO شده و گاها باعث گمراهی آنها می شود مدیران و سازمان ها فرصت کافی برای تحقیق جامع و درست در این زمینه را ندارند از اینرو مراکزی وجود دارند تا سازمان ها را جهت اخذ و پیاده سازی گواهینامه های ISO یاری دهند.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو صدور ایزو صدور گواهی ایزو گواهینامه ایزو ایزو 9001:2015 Cb ایزو 'گواهینامه CE' دوره آموزشی ایزو دوره سرممیزی ایزو 9001 'استاندارد CE'