فعاليتهاي زيست محيطي و ايمني و بهداشت شغلي پروژه ها و فعاليتها و خدمات شركت با استخراج جنبه ها و تعيين جنبه هاي بارز زيست محيطي و خطرات و ريسكهاي مرتبط انجام میگردد. در همين راستا الزامات قانوني ومقررات زيست محيطي و ايمني و بهداشت شغلي مطابق فرم الزامات قانوني  تعيين و معيارهاي پذيرش و اهداف كلان و خرد آن مشخص شده است.

دستيابي به اهداف كلان و خرد از طريق كنترل جنبه هاي بارز زيست محيطي و خطرات و ريسكها و بر اساس برنامه زيست محيطي و ايمني و بهداشت شغلي و كنترل عمليات در سطح شركت انجام مي پذيرد. كنترل عمليات به شرح زير انجام ميشود :

در بخش توليد، تعميرات، حمل و نقل كنترل نشتي مواد روغني و كنترل آلاينده ها از طريق روش اجرائي نگهداري و تعمير صورت مي گيرد.

در كليه مكانهاي كاري ملاحظات ايمني وبهداشت مد نظر قرار گرفته، پرسنل از وسايل حفاظت فردي كه امور HSE تعيين نموده استفاده مي نمايند. كليه ضايعات و پسماندها از محل پروژه ها جمع آوري گرديده و توسط پيمانكار به محل دفن آن در بيرون از سازمان حمل و تخليه مي شود، (تحت نظارت سازمان حفاظت از محیط زیست و شهرداری) ضايعات عمومي و كاغذ در ظرفهاي جداگانه كه تعبيه شده جمع آوري و جهت بازيافت ارسال مي شود. فضاي سبز ايجاد شده از لحاظ آب دادن، كوددهي و فعاليت باغباني تحت كنترل مي باشد. ملاحظات زيست محيطي و ايمني و بهداشت شغلي كه بايد توسط تأمين كنندگان رعايت شود در دستورالعمل رعايت نكات ايمني و زيست محيطي تشريح گرديده و تأمين كنندگان نسبت به آن توجيه لازم گرديده اند. چنانچه در عمل تأمين كنندگان نسبت به موارد ذكر شده تخطي نمايند ضمن تذكر به آنان، بي توجهي آنان در تنظيم قراردادهاي بعدي مد نظر قرار مي گيرد.

در ارزيابي تأمين كنندگان ضوابط زيست محيطي و ايمني و بهداشت شغلي مد نظر قرار مي گيرد. كنترل منابع و ا نرژي (آب، برق، گاز) مطابق دستورالعمل های مربوطه صورت مي گيرد.

و……

برای ادامه توضیحات در مورد کنترل عملیات با ما تماس بگیرید.

برای مشاور ایزو  علی الخصوص ایزو 14001 با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

ایزو 45001 را با ما تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *