چرا موفقیت های تان را خودتان کسب نکرده اید؟

چرا موفقیت های تان را خودتان کسب نکرده اید؟با ما همراه بمانید:

♦ خوشبختی چیزی است که در اختیار شماست، ولی موفقیت را باید به دست بیاورید یا حداقل ما اینگونه فکر می‌کنیم، یک ارزیابی کلی داشته باشید و از خودتان بپرسید تا کنون چقدر در زندگیتان موفق بوده‌اید؛ سپس از خودتان سوال بعدی را بپرسید که چقدر از این موفقیت واقعاً حاصل تلاش خودتان است و چقدر به شانس یا عوامل خارج از اختیار تان بستگی دارد؟
حدس می زنم نزدیک به ۶۰ درصد را به موفقیت‌های خودتان و ۴۰ درصد را به عوامل خارج از کنترل تان نسبت داده اید.

باهوش و شاداب

♦ اما می‌خواهم آزمایشی را که از وارن بافِت یاد گرفته ام انجام دهید، دوقلوهای همسانی را در رحم مادرشان تصور کنید که هر دو به یک اندازه باهوش و شاداب هستند، یک غول چراغ جادو به آنها می‌گوید یکی از شماها قرار است در آمریکا متولد شود و دیگری در بنگلادش، و هرکدام که در بنگلادش متولد شود لازم نیست هیچ مالیاتی پرداخت کند، حاضرید چند درصد از درآمدتان را پیشنهاد دهید تا آن کودکِ متولد آمریکا باشید؟

بخش عمده‌ای از درآمدمان

♦ بافِت اینجا درباره لاتاری تخمدانی صحبت می کند، اکثر افرادی که از آنها این سوال را پرسیده‌ام، پاسخشان ۸۰ درصد است. به عبارت دیگر ما حاضریم از بخش عمده‌ای از درآمدمان صرف‌نظر کنیم تا در کشور مطلوبمان رشد کنیم، این واقعیت که محل تولد تا این اندازه برای‌مان ارزش دارد نشان دهنده تاثیر آن بر موفقیت ماست.

عادات رفتاری و اصولی

♦ لاتاری تخمدانی تنها به کشور زادگاه شما محدود نمی شود، شما فقط در یک کشور بخصوص به دنیا نیامده اید، بلکه در یک محله با کدپستی به‌خصوص و در خانواده‌ای به‌خصوص به دنیا آمده اید، هیچ کدام از اینها در اختیارتان نیست،ارزش‌ها، عادات رفتاری و اصولی به شما آموخته شده که می‌تواند در امور روزمره زندگی به شما کمک کند یا با آن آسیب بزند و مجدداً تمام اینها خارج از اختیار شماست.

جهت مشاور ایزو و بالا بردن سیستم کیفیت سازمان خود می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس بگیرید.
جایگاه

♦ در موقعیت‌های قرار می‌گیرید و تصمیم‌هایی می گیرید،اما بر چه اساس؟ شاید کتابی خوانده‌اید که زندگی‌تان را تغییر داده، اما چگونه اسم آن کتاب به گوشتان خورده؟ شاید بگویید کسی را ملاقات کرده‌اید که فرصت هایی را در اختیارتان گذاشته و بدون آن به چنین جایگاهی نمی‌رسیدید، بابت این آشنایی باید از چه کسی تشکر کرد؟

قابل اعتماد

♦ هر چه که هستید، مدیون ژن های‌تان و محیطی است که طرح اصلی ژنتیکی تان در آن شکل گرفته است،حتی سطح هوشی شما هم عمدتاً توسط ژن‌های تان تعیین می‌شود، اگر درونگرا هستید یا برونگرا، آزاد‌اندیش هستید یا عصبی، قابل اعتماد هستید یا بی‌عرضه، همگی طبق همین قاعده تعیین می شوند،همه آنچه که به آن افتخار می‌کنید حاصل اراده‌ای است که به واسطه برآیند ژن ها و محیط اطرافتان به شما رسیده است،موفقیت شما ریشه در عواملی دارد که شما به هیچ عنوان اختیاری روی آنها ندارید، در واقع موفقیت هایتان را به دست نیاورده اید!

گواهینامه CE  اروپا از تخصص های ماست.
نتیجه

♦ متواضع باشید، به‌خصوص اگر انسان موفقی هستید. هر چه موفق تر باشید کمتر باید آن را در بوق و کرنا کنید. منظورم تواضع کاذب نیست بلکه فروتنی واقعی. هر روز به خودتان یادآوری کنید هر چه که هستید، هر چه که دارید و هر کاری که انجامش در توان شماست، تنها حاصل تصادف محض است، برای کسانی از بین ما که خوش‌شانس بوده اند، قدردانی تنها واکنش مناسب است، یک اثرِ جانبی لذت‌بخش اش هم این است که افراد قدردان، به وضوح انسان های شادتری هستند.

کمک های مالی و مالیات ها

♦ با کمال میل و بدون اکراه، بخشی از موفقیت‌ها را (بخشی که خودتان به دست نیاورده اید) به افرادی ببخشید که از ژنهای اشتباهی، در خانواده‌ای اشتباهی و در مناطقی با کدپستی‌های اشتباهی متولد شده‌اند،این عمل نه تنها سخاوتمندانه نیست، بلکه عقل سلیم نیر این‌چنین حکم می‌کند، کمک های مالی و مالیات ها صرفا مسائل مالی نیستند؛ بیش از هر‌چه، آنها مسائل اخلاقی‌اند.

 

با شماره های زیر تماس بفرمایید
02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
کسب موفقیت های تان
Description
کمک های مالی و مالیات ها ♦ با کمال میل و بدون اکراه، بخشی از موفقیت‌ها را (بخشی که خودتان به دست نیاورده اید) به افرادی ببخشید که از ژنهای اشتباهی، در خانواده‌ای اشتباهی و در مناطقی با کدپستی‌های اشتباهی متولد شده‌اند،این عمل نه تنها سخاوتمندانه نیست، بلکه عقل سلیم نیر این‌چنین حکم می‌کند، کمک های مالی و مالیات ها صرفا مسائل مالی نیستند؛ بیش از هر‌چه، آنها مسائل اخلاقی‌اند.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *