لوگو

کارکنان را سربلند کنیم

←مدیری میگفت: یکی از کارکنان شرکت در حین کار دچار حادثه شد، جراحت پیدا کرد و بالاجبار مدتی در بیمارستان بستری شد. بعد از آن، چند هفته ای را در دوران نقاهت در منزل استراحت کرد و ما (مدیران شرکت) به دلیل گرفتاری و مشغله کاری فرصتی برای عیادت از او پیدا نکردیم تا اینکه خبردار شدیم همکارمان بهبودی نسبی پیدا کرده و یکی دو روز دیگر، در محل کار حاضر خواهد شد.

شرمندگی

←شرمنده شدیم از اینکه او را در این شرایط سخت تنها گذاشته بودیم. برای کاستن از میزان این شرمندگی، تصمیم گرفتیم که در همین یکی دو روز باقیمانده به ملاقاتش برویم و قبل از آن که به شرکت برگردد، به عیادتش برویم.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

حال و روز روحی

←آدرس او را پیدا کردیم و همراه با چند نفر از مدیران شرکت بعد از خرید کمی میوه و شیرینی و با یک دسته گل به دیدارش رفتیم،چند دقیقه ای وقت گذاشتیم و مختصری خرج کردیم، اما این کار ما آنچنان اثری بر حال و روز روحی این همکار گذاشت که ما را واداشت این کار را در مورد سایر کارکنان هم تکرار کنیم.

این مدیر میگفت:

←این کارگر محترم بلافاصله بعد از شروع به کار و در اولین روز بازگشت به شرکت،سراغ ما آمده بود که از ما برای کاری که کرده بودیم، تشکر کند. این کارگر میگفت: “از وقتی همسایه های ما شما را دیدند که با گل و شیرینی به منزل ما آمدید، اعتبار من و خانواده ام در محل بالا رفته و از همان روز من در میان خانواده و جلوی همسر و فرزندانم، احساس غرور و سربلندی میکنم”

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

حال و روز خوب روحی

←فکر میکنید این حال و روز خوب روحی چقدر باقی بماند و چه آثاری روی انگیزه این کارگر و همکارانش بگذارد،وقتی میتوان به همین سادگی کارکنان را سربلند کرد، چرا از این نوع کارها غفلت میکنیم.

سخن آخر

←البته، این کارها را به قصد انتفاع مالی و اقتصادی و به منظور مدیون کردن کارکنان انجام ندهیم. این کار باید دلی (برخاسته از دل) باشد تا بر دل نشیند، اما چون که صد آمد نود هم پیش ماست.

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *