77959675 - 02177942240

کارکنان تان را به ارائه ی پیشنهاد و انتقاد تشویق کنید

کارکنان تان را به ارائه ی پیشنهاد و انتقاد تشویق کنید:

ارزش کارمندان

کارکنان با ارزش ترین منابع شرکت هستند آنها هر روز در سنگرهای کاری حضور دارند بنابراین خوب میدانند که ایراد کار کجاست اگر فروش جدیدترین محصول تان راکد است،احتمالا آنها دلیلش را می دانند اگر فرایند بیشتر از آنکه مفید باشد،دست و پاگیر است،دلیل این را نیز می دانند.

چالش اصلی

چالش اصلی، دریافت بازخورد از آنهاست باید طوری رفتار کنید که آنها احساس کنند می توانند به راحتی و بدون واسطه با خبرهای خوب یا بد به سراغ شما بیایند باید طوری برخورد کنید که بدانند به حرف آنها گوش می کنید و به آنها اهمیت می دهید.

بهترین حالت دریافت بازخورد از کارکنان

مدیر جدید یک سازمان، که از برخی از کارکنان کمترین بازده را دریافت کرده بود، تنها با گوش دادن به حرفهای کارکنانش فهمید که در برخی از بخش های سازمان فرایندهایی در حال اجراست که مربوط به ۵ سال پیش است،این فرایند باعث عصبانی شدن مشتریان و نیز آسیب کارکنان شده بود.

سخن آخر

مدیر به پیشنهادات کارکنان عمل کرد و با این کار به آنها انرژی داد زیرا آنها دریافتند که برخی چیزها که به فکرشان می رسد ممکن است واقعا تغییر ایجاد نکند اما به بهتر شدن اوضاع کمک می کند،به طور فعال خواهان دریافت پیشنهاد باشید و به جای ایستادن و گوش کردن، به آنها عمل کنید.

 

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
کارکنان تان را به ارائه ی پیشنهاد و انتقاد تشویق کنید
Description
ارزش کارمندان کارکنان با ارزش ترین منابع شرکت هستند آنها هر روز در سنگرهای کاری حضور دارند بنابراین خوب میدانند که ایراد کار کجاست اگر فروش جدیدترین محصول تان راکد است،احتمالا آنها دلیلش را می دانند اگر فرایند بیشتر از آنکه مفید باشد،دست و پاگیر است،دلیل این را نیز می دانند.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *