چالش‌های جهان‌ شمول رهبران در سراسر جهان چیست؟

چالش‌های جهان‌ شمول رهبران در سراسر جهان چیست؟

 

 

 

۷۶۳ رهبر سطح میانی و اجرایی

طبق مطالعات CCL روی ۷۶۳ رهبر سطح میانی و اجرایی در سازمان‌هایی از 8 کشور مختلف، رهبران پیوسته با ۶ چالش یکسان مواجه‌اند:

توسعه کارایی مدیریتی

چالش مرتبط با ایجاد مهارت‌های مربوطه ـمثل مدیریت زمان، اولویت‌بندی، تفکر راهبردی، تصمیم‌گیری و آشنایی کامل با شغل- برای افزایش کارایی در کارهاست.

الهام‌بخشی به دیگران

چالش انگیزه‌دادن به دیگران است برای اطمینان ازاین‌که از شغل‌شان راضی هستند و هوشمندانه‌تر کار می‌کنند.

توسعه کارکنان

چالش توسعه سایرین است که شامل مربی‌گری و منتورینگ می‌شود.

رهبری تیم، چالش تیم‌سازی، توسعه و مدیریت تیم

چالش‌های خاص این بخش عبارتند از نحوه‌ی القای مباهات، فراهم آوردن پشتیبانی، رهبری تیم بزرگ و آنچه باید هنگام هدایت تیم جدید انجام داد.

هدایت تغییر

چالش مدیریت، درک و رهبری تغییر است که شامل درک نحوه‌ی کاستن از عواقب، غلبه بر مقاومت به تغییر و رسیدگی به واکنش‌های کارمندان نسبت به تغییر است.

مدیریت ذینفعان داخلی

چالش مدیریت روابط، سیاست‌ها و وجهه سازمان است. این چالش شامل کسب حمایت مدیریتی، مدیریت بالادستان و کسب خرید سهام از سایر سازما‌ن‌ها، گروه‌ها یا افراد است.

 

جهت مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.

گواهینامه CE با آریان گستر
در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
چالش‌های جهان‌ شمول رهبران در سراسر جهان چیست؟
Description
۷۶۳ رهبر سطح میانی و اجرایی طبق مطالعات CCL روی ۷۶۳ رهبر سطح میانی و اجرایی در سازمان‌هایی از 8 کشور مختلف، رهبران پیوسته با ۶ چالش یکسان مواجه‌اند: توسعه کارایی مدیریتی چالش مرتبط با ایجاد مهارت‌های مربوطه ـمثل مدیریت زمان، اولویت‌بندی، تفکر راهبردی، تصمیم‌گیری و آشنایی کامل با شغل- برای افزایش کارایی در کارهاست. الهام‌بخشی به دیگران چالش انگیزه‌دادن به دیگران است برای اطمینان ازاین‌که از شغل‌شان راضی هستند و هوشمندانه‌تر کار می‌کنند. توسعه کارکنان چالش توسعه سایرین است که شامل مربی‌گری و منتورینگ می‌شود.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو