پنج راه بالا رفتن احترام به نفس

پنج راه بالا رفتن احترام به نفس

 

 

جک کنفیلد

1- خود را باور داشته باشید، اولین قدم در خلق احترام به نفس، باورکردن خویشتن است.

2- موفقیت بزرگ خود را مشخص کنید. راهی ساده برای آغاز این فرایند، تهیه لیستی از موفقیت‌های بزرگ‌تان است، زندگی خود را به سه بخش زمانی تقسیم کنید- از تولد تا 15 سالگی، 16 تا 30 سالگی و 31 تا 45 سالگی سپس موفقیت‌های بزرگ هر دوره زمانی را لیست کنید.

3- یک گزارش پیروزی داشته باشید، هر روز موفقیت‌های خود را به خاطر آورید و یادداشت کنید. این کار باعث ثبت آن‌ها در حافظه بلندمدت شما می‌شود و احترام به نفس و اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد.

4- نشانه‌های موفقیت را نمایش دهید، هرآن‌چه که در محیط خود می‌بینید، تاثیری روانی بر حالات، گرایشات و رفتارهای شما دارند، خود را در محاصره جوایز، عکس‌ها و اشیای دیگری که یادآور موفقیت‌تان هستند، قرار دهید.

5- هر توافقی که می‌کنید، در نهایت با خودتان است، حتی آن توافقاتی که با دیگران می‌کنید، ذهن شما آن توافقات را همچون تعهد در نظر می‌گیرد، اگر از آن توافقات پیروی نکنید، می‌آموزید که به خود اعتماد نکنید.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
احترام به نفس
Description
1- خود را باور داشته باشید. اولین قدم در خلق احترام به نفس، باورکردن خویشتن است. 2- موفقیت بزرگ خود را مشخص کنید. راهی ساده برای آغاز این فرایند، تهیه لیستی از موفقیت‌های بزرگ‌تان است. زندگی خود را به سه بخش زمانی تقسیم کنید- از تولد تا 15 سالگی، 16 تا 30 سالگی و 31 تا 45 سالگی سپس موفقیت‌های بزرگ هر دوره زمانی را لیست کنید.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو