وارن بافت و پولدار شدن

وارن بافت و پولدار شدن

وارن بافت و پولدار شدن

۲۴ پند وارن بافت برای پولدار شدن

 قسمت اول

وارن بافت، پیرمرد ۸۵ ساله‌ی امریکایی متولد اوماها در نبراسکا، که القاب «پیشگوی اوماها»، «جادوگر اوماها» و «دانای اوماها» را یدک می‌کشد، فردی است که دائما در لیست پولدارترین افراد جهان سر و کله‌اش پیدا می‌شود.

چیزی که وارن بافت را به اینجا رسانده هوش سرشار او در سرمایه گذاری است.

اینطور به شما بگویم که وارن بافت موفق‌ترین سرمایه‌گذار کل دنیاست.

موفق تر از هر کسی که شما یا پسرخاله‌تان می‌شناسید.

خیلی صاف و پوست‌کنده اگر هروئین را با گچ قاطی کنید و آن را داخل شاخ کرگدن غیرقانونی بریزید و همراه با لامبورگینی دزدی بفروشید و مالیاتش را هم ندهید، باز هم قادر نیستید به سرعت وارن بافت پول در بیاورید.

شهرت این گرگ پیر به این است که اگر در بیابان رهایش کنند از زیر سنگ پول درمی‌آورد و علیرغم ثروت وحشتناک ۶۰ میلیارد دلاری خود، به روشی مقتصدانه زندگی می‌کند.

جهت اخذ ایزو معتبر با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل  فرمایید .

اما از همه‌ی اینها گذشته، وارن بافت آدم باحالی است و برخلاف بسیاری از مایه‌دارهایی که شاید از نزدیک بشناسید، تریپ پولداری-قلدری ندارد و شکمش را روی میز نمی‌اندازد.

او همراه با بیل گیتس بخش زیادی از ثروتش را در راه انسان‌دوستی خرج کرده‌ است.

یکی از تخصص‌های بافِت این است که می‌تواند مفاهیم پیچیده‌ی اقتصادی را برایتان بِجوَد و آنها را به زبانی بسیار ساده و قابل فهم به خوردتان بدهد.

آقای بافِت سهامدار عمده و رئیس شرکتی به نام Berkshire Hathawayاست و البته در کلی شرکت کوچک و بزرگ دیگر نظیر کوکاکولا و IBM هم سهام خریده است.

چیزهایی که در این مقاله برایتان گردآوری شده است، چکیده‌ای از سخنان پرمغز بافِت در جلسات سالانه‌ی سهامداران شرکتش در بیست سال اخیر است.

باعث افتخارم است که دعوتم را قبول کنید و این مقاله را تا انتها بخوانید.

مشاوره ایزو 9001 و مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه را بصورن حرفه ای در سازمان خود استقرار دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید.

 

شماره های تماس:02177959675    02177942240

@Aryangostarc

در مسیر موفقیت با ما همراه شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *