نکته های کوتاه مدیریتی

نکته های کوتاه مدیریتی

نکته های کوتاه مدیریتی

 

 

برایان تریسی

انضباط فردی اینگونه تعریف می‌شود: “کار را در موعد مقرر انجام دادن، چه مایل به انجام آن باشید و چه نباشید”،به طور کلی موفقیت در هر زمینه‌ای به میزان زیادی انضباط نیاز دارد، داشتن انضباط فردی، کنترل و تسلط بر خود از مهم‌ترین عناصر سازنده‌ی شخصیت و عملکرد برتر است.

هنر تعیین هدف

تعیین هدف برای دیگران و با دیگران، یک هنر است، اگر هدف، بیش‌ازحد چالشی باشد، افراد باور نخواهند کرد که می‌توانند به آن دست یابند و اگر به‌اندازه‌ی کافی چالش­‌برانگیز نباشد نیز، قطعاً ترغیب‌کننده نخواهد بود، احتمالاً برای اولین بار قادر نخواهید بود این کار را به‌درستی انجام دهید اما نگران نباشید، هیچ‌کس قادر نخواهد بود، نکته­‌ی مهم این است که منعطف باشید.

سخن آخر

اگر هدف را اشتباه انتخاب کردید آن را با توجه به شرایط تنظیم کنید، هدف جدیدی ایجاد کرده و ادامه دهید. توجه کنید که این فرآیند یک فرآیند تکرارپذیر است، نه یک فرآیند یک‌باره.

 

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
نکته های کوتاه مدیریتی
Description
انضباط فردی اینگونه تعریف می‌شود: "کار را در موعد مقرر انجام دادن، چه مایل به انجام آن باشید و چه نباشید"،به طور کلی موفقیت در هر زمینه‌ای به میزان زیادی انضباط نیاز دارد، داشتن انضباط فردی، کنترل و تسلط بر خود از مهم‌ترین عناصر سازنده‌ی شخصیت و عملکرد برتر است.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *