نکته های کوتاه مدیریتی

نکته های کوتاه مدیریتی

نکته های کوتاه مدیریتی

 

 

به نکته های کوتاه در بحث مدیریت ذر متن زیر دقت بفرمایید:

*پایه‌ای‌ترین اصل موفقیت در مصاحبه، اطلاع دقیق از جایگاه شغلی است. شما باید در مورد شرکت، کارفرما و موقعیت باز شغلی، به‌خوبی تحقیق کنید. وب‌سایت سازمان موردنظر و اخباری که در مورد کسب‌وکار آن‌ها منتشرشده را مطالعه کنید. نتایج موتورهای جستجو را در مورد نام شرکت و مدیر آن، بررسی کنید.

*تیم‌هایی که با موفقیت از دوران تحولات عبور می‌کنند، از افرادی تشکیل می‌شوند که علاوه بر عملکرد خوب، دارای تفکر و ذهنیت منحصربه‌فردی هستند. ذهنیتی که به آن‌ها اجازه می‌دهد در مواجهه با شرایط عدم اطمینان، تمرکز و چابکی و خوش‌بینی خود را برای مدت‌زمان طولانی حفظ کنند. واقعیت این است که همه‌ی کارکنان متخصص و سطح بالا، از چنین خصوصیتی برخوردار نیستند.

*تسلط بر خود، توانایی برای کنترل درون است یا به عبارتی داشتن تسلط بر روی خواسته‌ها و علایق درونی. آن‌هایی که کنترل شخصی دارند می‌توانند خواسته‌هایشان را مدیریت کنند تا دچار کم خواهی یا زیاده روی نشوند.

*افرادی که بر خود کنترل لازم را دارند می‌توانند زندگی‌شان را حفظ کنند. به عبارت دیگر قادر به انجام کارهای درست برای حفظ تعادل در زندگی خودشان هستند.

*جرج ادایر: “تمام چیزهایی که همیشه می خواستید، آن سوی ترس‌هایتان قرار دارند.”

 

جهت مشاور استراتژی و مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید

شرکت آریان گستر

 

Summary
Article Name
نکته های کوتاه مدیریتی
Description
*پایه‌ای‌ترین اصل موفقیت در مصاحبه، اطلاع دقیق از جایگاه شغلی است. شما باید در مورد شرکت، کارفرما و موقعیت باز شغلی، به‌خوبی تحقیق کنید. وب‌سایت سازمان موردنظر و اخباری که در مورد کسب‌وکار آن‌ها منتشرشده را مطالعه کنید. نتایج موتورهای جستجو را در مورد نام شرکت و مدیر آن، بررسی کنید. *تیم‌هایی که با موفقیت از دوران تحولات عبور می‌کنند، از افرادی تشکیل می‌شوند که علاوه بر عملکرد خوب، دارای تفکر و ذهنیت منحصربه‌فردی هستند. ذهنیتی که به آن‌ها اجازه می‌دهد در مواجهه با شرایط عدم اطمینان، تمرکز و چابکی و خوش‌بینی خود را برای مدت‌زمان طولانی حفظ کنند. واقعیت این است که همه‌ی کارکنان متخصص و سطح بالا، از چنین خصوصیتی برخوردار نیستند. *تسلط بر خود، توانایی برای کنترل درون است یا به عبارتی داشتن تسلط بر روی خواسته‌ها و علایق درونی. آن‌هایی که کنترل شخصی دارند می‌توانند خواسته‌هایشان را مدیریت کنند تا دچار کم خواهی یا زیاده روی نشوند.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *