نکته های مهم مدیریتی

نکته های مهم مدیریتی

 

 

نشانه‌های زبان بدن مثبت

نشانه‌های زبان بدن مثبت را نشان دهید تا اعضای تیم متوجه شوند که تمام توجه‌تان معطوف به آن‌ها است:

– قفل دستان خود را باز کنید، اجازه دهید در کنار شما قرار بگیرند
– صورت خود را به‌طور کامل به‌سمت فردی بچرخانید که در حال صحبت با شما است
– با استفاده از اشاره‌های چهره از جمله «هممم» یا «آهان» واکنش نشان دهید
– زبان بدن مخاطب خود را عینا تکرار کنید؛ این حرکت زیرکانه‌ای است که نشان دهید توجه‌تان معطوف به او است

*این نکات ساده کمک می‌کنند تا اعضای تیم تصور کنند شما، آن‌ها را درک می‌کنید.

مصاحبه‌های شغلی معمولاً با این سوال به پایان می‌رسند:

“آیا شما سوالی ندارید؟”همیشه یک سوال برای پرسیدن داشته باشید زیرا ممکن است این آخرین شانس شما برای اشاره به بخشی از کار باشد که فرصت صحبت دربارۀ آن در طول مصاحبه به‌وجود نیامده است،بهترین کار این است که پیش از مصاحبه، کمی وقت بگذارید و سوالاتی که برایتان پیش آمده است را یادداشت کنید، این کار نه تنها شما را فردی علاقمند به فعالیت در آن مجموعه نشان خواهد داد، بلکه این تصویر را در ذهن مصاحبه‌کننده به وجود می‌آورد که شما فردی دقیق و اهلِ تحقیق هستید.

یکی از اشتباهات بزرگ

یکی از اشتباهات بزرگی که بیشتر افراد انجام می دهند این است سعی می کنند زندگی شان را به یک باره متحول کنند، آنها می خواهند رابطه ی لذت بخشی را شروع کنند، میلیونر شوند و خوش تیپ به نظر برسند، این طرز فکر باعث می شود تمرکز آنها کاهش یابد. پس انرژی تان را همانند یک تیغ لیزری متمرکز کنید و تمام موانعی که در سر راهتان قرار دارند از بین ببرید.

تعلق خاطر به شغل

کارمندانی که به شغل خود تعلق خاطر ندارند، مسئولیت‌پذیری مورد نظر برای آن را نیز نخواهند داشت، آنها به مرور از جوابگویی در مورد کارهای خود طفره می‌روند و در نهایت کارایی را نیز از دست می‌دهند،بدترین حالت در این اتفاق زمانی است که کارمند عملکرد ضعیف خود را به گردن تیم و اطرافیان می‌اندازد،این کارمندان به ندرت اشتباه خود را قبول می‌کنند و با گسترش مشکل سعی می‌کنند دیگران را نابود کنند. آنها در قدم آخر، اصل اشتباه بودن کارشان را زیر سوال می‌برند.

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

 

Summary
Article Name
نکته های مهم مدیریتی
Description
"آیا شما سوالی ندارید؟"همیشه یک سوال برای پرسیدن داشته باشید زیرا ممکن است این آخرین شانس شما برای اشاره به بخشی از کار باشد که فرصت صحبت دربارۀ آن در طول مصاحبه به‌وجود نیامده است،بهترین کار این است که پیش از مصاحبه، کمی وقت بگذارید و سوالاتی که برایتان پیش آمده است را یادداشت کنید، این کار نه تنها شما را فردی علاقمند به فعالیت در آن مجموعه نشان خواهد داد، بلکه این تصویر را در ذهن مصاحبه‌کننده به وجود می‌آورد که شما فردی دقیق و اهلِ تحقیق هستید.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو