نکات مدیریت

نکات مدیریت

نکات مدیریت

 

جلسه را به موقع آغاز کنید

حتی اگر چند نفر از شرکت کنندگان در جلسه هنوز نرسیده اند، جلسه را آغاز کنید، وقتی این افراد به جلسه برسند و ببینند نکات مهمی را از دست داده اند، می فهمند در جلسه ی بعد نباید دیر حاضر شوند، و برای اینکه اینها به بحث برسند، به عقب برنگردید یا از نو شروع نکنید چرا که در این صورت این حس آنها را که دیر رسیدن چندان مهم نیست تأیید می کنید و باعث دلسردی افرادی که به موقع می رسند می شوید، اگر شخصی مطالب مهمی را از دست داده باشد، می توانید پس از جلسه به او کمک کنید خود را به مطالب برساند، اما برای انجام این کار زمان همه را نگیرید.

انتظارات خود را ترسیم کنید

انتظارات شما، حداقل کارهایی است که لازم است کارمندان شما انجام دهند تا ماموریت آنها عملی شود،فهرست انتظارات شما آینه ای مسئولیت های مدیریتی شماست،
در مقابل هر مسئولیتی انتظاری وجود دارد،برای مثال اگر مسئولیت شماست که هدفی داشته باشید، انتظار شما این است که پس از آنکه این هدف را به اطلاع اعضای گروه خود رساندید، آنها به اهداف شما صورت واقعی ببخشند.

 

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
نکات مدیریت
Description
حتی اگر چند نفر از شرکت کنندگان در جلسه هنوز نرسیده اند، جلسه را آغاز کنید. وقتی این افراد به جلسه برسند و ببینند نکات مهمی را از دست داده اند، می فهمند در جلسه ی بعد نباید دیر حاضر شوند. و برای اینکه اینها به بحث برسند، به عقب برنگردید یا از نو شروع نکنید چرا که در این صورت این حس آنها را که دیر رسیدن چندان مهم نیست تأیید می کنید و باعث دلسردی افرادی که به موقع می رسند می شوید
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *