چگونه می‌توان از نوآوری برای تقویت یک استارت آپ استفاده کرد؟

چگونه می‌توان از نوآوری برای تقویت یک استارت آپ استفاده کرد؟با ما همراه بمانید:

۱.لازم نیست چرخ را دوباره اختراع کنید (لازم نیست همه چیز را از ابتدا شروع کنید).

◊با اصلاح محصولات یا خدمات کنونی خود، آزمودن یک راهبرد (استراتژی) جدید بازاریابی یا پیدا کردن تأمین کننده‌ای که نرخ بهتری را به شما پیشنهاد می‌کند، نوآوری را ساده نگه دارید.

۲. نوآوری را به روالی همیشگی تبدیل کنید.

◊هر هفته، تقریبا یک ساعت را برای اجرای فن بارش فکری، پرورش خلاقیت خودتان و تیمتان و تعیین اهدافی که شما را از طریق فنونی همانند ترسیم نقشه ذهنی به اصلاح کسب و کارتان تشویق می‌کنند، در برنامهٔ زمانی خود جای دهید.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند

۳. برای پیشنهادها تقاضا نمایید.

◊از کارکنان، مشتریان و حتی فروشندگان یا تأمین کنندگان نظرسنجی به عمل بیاورید یا از آن‌ها بپرسید که آیا در مورد این‌که چگونه می‌توانید تجارت خود را اصلاح کنید پیشنهادی دارند یا خیر.

۴. توافق و همکاری تیمتان را جلب کنید.

◊آن‌ها را در سراسر فرایند نوآوری مانند حل مسائل در طول یک جلسه، تهیه کردن جعبهٔ پیشنهادها، پاداش دادن به آن‌ها برای ارائهٔ ایده‌هایی که اجراء می‌شوند و تدارک دیدن کارگاه‌های خلاقیت یا نوآوری دخالت دهید.

۵. روی نوآوری سرمایه‌گذاری کنید.

◊تکنولوژی و تجهیزاتی که می‌توانند باعث بهبود عملیات تجاری شما شوند را خریداری کنید علاوه بر این، برای توسعهٔ محصولات و خدمات جدید نیز سرمایه‌گذاری نمایید.

۶. خودتان را تعلیم دهید.

◊با حضور یافتن در کارگاه‌ها، وبینارها، همایش‌ها، گردهمایی‌های صنایع محلی و خواندن همه چیز از وبلاگ‌ها گرفته تا کتاب‌ها، به یادگیری مهارت‌ها یا اطلاعات جدید ادامه دهید.

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر

۷. روندهایی که به آن‌ها بهایی داده نشده است را مهار کنید.

◊منابع خود را به چیزی که “ممکن است” رخ دهد اختصاص ندهید،روی روندهایی که در حال حاضر مد روز تلقی می‌شوند و نیز روندهایی که رقبای شما آن‌ها را نادیده گرفته‌اند تمرکز کنید،خلاق بودن مستلزم سخت‌کوشی زیاد و کمی خطرپذیری است،اما اگر می‌خواهید پیشرفت کنید و از رقبای خود جلوتر باشید،این ویژگی یک جزء اساسی در مالکیت یک کسب و کار کوچک است.

کسب و کار

◊به جای ماندن در وضعیت کنونی، همیشه در جستجوی ایده‌های جدیدی باشید که کسب و کار شما را ارتقاء خواهند داد.

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
نوآوری برای تقویت
Description
۶. خودتان را تعلیم دهید. ◊با حضور یافتن در کارگاه‌ها، وبینارها، همایش‌ها، گردهمایی‌های صنایع محلی و خواندن همه چیز از وبلاگ‌ها گرفته تا کتاب‌ها، به یادگیری مهارت‌ها یا اطلاعات جدید ادامه دهید.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *