موفقیت به‌طور مداوم در متن زمان ساخته می‌شود

موفقیت به‌طور مداوم در متن زمان ساخته می‌شود

موفقیت به‌طور مداوم در متن زمان ساخته می‌شود

 

 

بنیان‌گذار شرکت Keller Williams Realty

گری کلر، بنیان‌گذار شرکت Keller Williams Realty، به‌جای اینکه روز خود را با کارهای غیر ضروری پر کند، ۴ ساعت اول هر روز را به هدف اصلی امسال خود اختصاص می‌دهد.

انتخاب یک هدف

کلر هرسال برای خود یک هدف انتخاب می‌کند و همه‌ی کارهای دیگر او؛ یا در راستای رسیدن به این هدف هستند یا ضروری محسوب نمی‌شوند. او ۴ ساعت اولیه‌ی روز کاری خود را فقط به امورات مربوط به این هدف می‌گذراند.

نخستین اولویت

کلر از این تکنیک برای نوشتن کتاب‌هایش استفاده کرده است و با همین روش توانسته است شرکت خود را به بزرگ‌ترین شرکت املاک دنیا تبدیل کند او معتقد است تا زمانی که نخستین اولویتش تکمیل‌ نشده باشد، همه‌ی کارهای دیگر غیر ضروری هستند.

زمان کلید اصلی

کلر در یکی از کتاب‌های خود به نام «حقیقت ساده‌ی پشت نتایج خارق‌العاده» نوشته است: «زمان کلید اصلی است، موفقیت به‌طور مداوم در متن زمان ساخته می‌شود.»

 

جهت  مشاور ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

ایزو 45001 با اریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
موفقیت
Description
بنیان‌گذار شرکت Keller Williams Realty گری کلر، بنیان‌گذار شرکت Keller Williams Realty، به‌جای اینکه روز خود را با کارهای غیر ضروری پر کند، ۴ ساعت اول هر روز را به هدف اصلی امسال خود اختصاص می‌دهد.
Author
Publisher Name
مشاور ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *