۸ دلیلی که باعث می‌شوند، موفقیت‌تان کمتر از انتظارتان باشد

۸ دلیلی که باعث می‌شوند، موفقیت‌تان کمتر از انتظارتان باشد را در متن زیر دنبال بفرمایید:

1) از ترس، فلج می‌شوید:

♦احتمالا از شروع کردن، تلاش کردن و مهم‌تر از همه از شکست و ناکامی می‌ترسید. به‌جای این‌که بگذارید این ترس‌ها شما را فلج کنند، آن‌ها را بپذیرید. درک صحیح، باعث می‌شود از اشتباه‌های گذشته، درس بگیرید تا آنها را دوباره و دوباره تکرار نکنید.

2) بیش از حد فکر می کنید:

♦هرچند که ایده‌های تان فوق‌العاده و شگفت‌انگیز هستند، اما هنوز هیج اقدامی نکردید. تفاوت بین افرادی که موفق هستند با کسانی که نیستند به همین سادگی است، چه کسی ابتکار عمل به خرج می‌دهد و گام آغازین را برمی‌دارد؟

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
3) طرز فکر مثبتی ندارید:

♦تفکر مثبت، چیزی بیشتر از شادبودن یا نمایش نگرش خوش‌بینانه است. افکار مثبت می‌توانند ارزش واقعی در زندگی‌تان ایجاد کنند و به شما کمک کنند مهارت‌هایی بسیاری را بیاموزید.

4) سریع تسلیم می‌شوید:

♦هیچ‌کدام از افراد موفق به این آسانی تسلیم نمی‌شوند. آن‌ها حتی در شرایطی که به نظر می‌رسد کل دنیا علیه آن‌ها مبارزه می‌کند، استقامت می‌کنند.

5)به راحتی حواس‌تان پرت می‌شود:

♦این حواس‌پرتی‌ها اغلب شما را آزار می‌دهد و مانع کارکردن روی اولویت‌های‌تان می‌شود. بهتر است روز کاری خود را با برنامه‌ریزی شروع کنید. اعلان‌های تلفن همراه تان را خاموش و در محیط آرامی کار کنید.

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر
6)در جمع افراد اشتباهی قرار گرفته‌اید:

♦اگر واقعا خود را با افراد اشتباهی احاطه کردید، واقعاً آینده‌تان را به خطر انداخته‌اید. زمان‌تان را در کنار افرادی که بلندپرواز، مثبت، حامی و موفق هستند، بگذرانید. درنهایت متوجه خواهید شد که این ویژگی‌ها را جذب کردید.

7) شما نمی‌دانید که موفقیت چه شکلی است:

♦به دیگران اجازه ندهید تا موفقیت را برای‌تان تعریف کنند. دنباله‌روی رویاهای دیگران نباشید. مشخص کنید که موفقیت برای شما به چه معناست و چه چیزهایی مانع دستیابی‌تان به آن می‌شوند. بعد از آن به دنبال تحقق آن باشید.

8)سخت کار نمی‌کنید:

♦افراد موفق سال‌ها پشت سر هم به سختی کار کرده‌اند تا به جایگاه امروزشان رسیدند. جستجو برای یافتن راه‌حل‌های میان‌بر و سریع را متوقف کنید و به جای آن آستین‌های خود را بالا بزنید و کارتان را شروع کنید.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
موفقیت
Description
8)سخت کار نمی‌کنید: ♦افراد موفق سال‌ها پشت سر هم به سختی کار کرده‌اند تا به جایگاه امروزشان رسیدند. جستجو برای یافتن راه‌حل‌های میان‌بر و سریع را متوقف کنید و به جای آن آستین‌های خود را بالا بزنید و کارتان را شروع کنید.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *