منبع پروژه

پروژه شما به چه منابعی نیاز دارد؟با ما همراه بمانید:

منابع انسانی (Human Resources)

♦شما بدون مشارکت با افراد دیگر نمیتوانید یک پروژه را انجام دهید.مدیریت یک تیم اغلب میتواند پرتنش ترین قسمت مدیریت یک پروژه باشد. در مجموع دستیابی به تمام دستاوردهای پروژه بسیار آسان است. البته همه چیز بستگی به منابع انسانی و سیاست های سازمانی دارد.مدیریت منابع به یک ابزار بسیار مهم تبدیل میشود زیرا شما باید مدیریت کنید که افراد شما روی چه چیزی کار کنند و وقتشان را چگونه بگذرانند.اولین کاری که شما باید انجام دهید لیست کردن افرادی است که به پروژه کمک می کنند تا این که اعضای گروه بطور واضح مشخص شوند.به این ترتیب شما می توانید از افراد در جایگاه مناسبی استفاده کنید و وظایف متناسب با توانایی هایشان به انها اختصاص دهید.

جهت مشاوره ایزو 45001 در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
دارایی ها (Assets)

♦بیشتر پروژه ها به نوعی دارایی نیز نیاز دارند دارایی هایی مانند: نرم افزار و لایسنسها ، سخت افزار،ساختمان ها، ماشین آلات، تجهیزات، مواد خام،تجهیزات حمل ونقل و …
شما نیز میتوانید به مثال های دیگری اشاره کنید که مناسب پروژه شما هستند.این مشکل است که یک لیست قطعی و نهایی تمام نیازهای شما را برای همه پروژه ها تامین کند زیرا پروژه ها بسیار با هم متفاوتند.

پول (Money)

♦و نهایتا پروژه شما به بودجه نیاز دارد .مدیریت هزینه یکی از مهمترین مهارت های کلیدی برای یک مدیر پروژه است،و هرچه شما در حرفه خود پیشرفت کنید و پروژه های بیشتر و بزرگتری را مدیریت کنید نیاز دارید تا بودجه های بیشتری را مدیریت کنید.

مشاوره در امر مدیریت ریسک با آریان گستر
اهداف پروژه

♦پول یکی از حیاتی ترین منابع برای یک پروژه است به این دلیل که هم منابع انسانی و هم دارایی ها را پشتیبانی می کند.پس بدون دسترسی به بودجه پروژه تان برای شما بسیار سخت خواهد بود که اهداف پروژه را پیش ببرید،یکی از مهمترین اهداف شما در بحث تامین بودجه به عنوان یک منبع باید این باشد به مقدار کافی از آن را داشته باشید،پروژه هایی که به میزان کافی بودجه در اختیار ندارند غالبا نمیتوانند به تمامی اهداف مورد نظر خود برسند که این اتفاق برای تیم پروژه و حامی پروژه میتواند بسیار نا امید کننده باشد و برای مشتری مایوس کننده باشد.

بودجه کامل

♦شما باید پیش از این که پروژه را شروع کنید بودجه کامل و جامعی را تخمین زده باشید وسپس سعی کنید مقداری هزینه های احتمالی و غیر قابل پیش بینی را نیز به مقدار تعیین شده بیافزایید،این کار هنگام بروز اشتباهات به شما اطمینان خاطر میدهد اما شما برای دسترسی به هزینه احتمالی به تائیدیه حامی خود نیاز دارید و آنها نیز باید به هنگام وقوع یک مورد واقعا اضطراری برای حمایت حضور پیدا کنند نه صرفا به این دلیل به شما کمک کنند که شما نتوانسته اید هزینه های پروژه را به خوبی مدیریت کنید.

 

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
پروژه
Description
اهداف پروژه ♦پول یکی از حیاتی ترین منابع برای یک پروژه است به این دلیل که هم منابع انسانی و هم دارایی ها را پشتیبانی می کند.پس بدون دسترسی به بودجه پروژه تان برای شما بسیار سخت خواهد بود که اهداف پروژه را پیش ببرید،یکی از مهمترین اهداف شما در بحث تامین بودجه به عنوان یک منبع باید این باشد به مقدار کافی از آن را داشته باشید،پروژه هایی که به میزان کافی بودجه در اختیار ندارند غالبا نمیتوانند به تمامی اهداف مورد نظر خود برسند که این اتفاق برای تیم پروژه و حامی پروژه میتواند بسیار نا امید کننده باشد و برای مشتری مایوس کننده باشد.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *