لوگو

مشاوره ایزو مشهد

شرکت آریان گستر به عنوان مشاوره ایزو و سایر سیستم های مدیرتی اقدام به مشاوره ایزو مشهد کرده است.

متاسفانه در سال های اخیر نسبت به موقعیت و نحوه ی اخذ گواهینامه ایزو و روال های مرتبط با مشاوره و پیاده سازی استانداردهای ایزو ، خبر های خوبی به گوش نمیرسد.

شاید یکی از بالاترین نرخ های  تقلب و ارائه گواهینامه های فیک و انجام مشاوره های قلابی، در استان خراسان و شهر مشهد می باشد.

قابل توجه است مشهد به عنوان یکی از صنعتی ترین شهر های کشور فعال می باشد.

ولیکن اصلا این موضوع خبر خوبی نیست و بسیار ناراحت کننده است که شاید نسبت شرکت های واقعی به شرکت های دلال و بعضاً کلاهبردار بیش از 1 به 15 می باشد.

لذا بر این اساس با توجه به شرایط موجود و موضوعات ذکر شده و جلسات هیئت عامل شرکت ، بر این شدیم که ارائه خدمات در استان خراسان و شهر مشهد را طوری تنظیم کنیم که هزینه های حتی با ایاب و ذهاب نیز با هزینه های دفتر مرکزی و استان هایی که این شرکت دارای شعبه می باشد، همخوان و همراستا باشد.

مشاوره ایزو مشهد یکی از بزرگ ترین تصمیمات مدیریت این شرکت در جهت جلوگیری از کلاهبرداری و اتلاف هزینه های شرکت ها می باشد.

بر این اساس فقط کافی است در تماس با این شرکت و یا هنگام تکمیل اپلیکیشن فرم ، به وضوح اعلام نمایید که از استان خراسان و شهر مشهد تماس گرفته اید. به صورت خودکار هزینه های شما به صورت عنوان شده محاسبه می گردد.

برای مشاوره ایزو 9001 ، ایزو 14001 ، ایزو 45001، مشاوره ایزو 13485 و سایر سیستم های مدیریتی با کارشناسان شرکت آریان گستر تماس بگیرید.

در مسیر موفقیت با ما همراه شوید.

02177942240-02177959675

شرکت آریان گستر

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *