لوگو

 

مشاغل پررونق دهه آینده کدام هستند؟

مشاغل پررونق دهه آینده کدام هستند؟با ما همراه بمانید:

طبق تجزیه و تحلیل‌های جدید اداره آمار کار آمریکا، تا سال ۲۰۲۰ این کشور حدود ۱۲میلیون موقعیت شغلی جدید ایجاد خواهد کرد که بسیاری از آنها در صنایعی خواهند بود که بیشترین ضربه را در دوران همه‌گیری متحمل شده‌اند.

جهت  مشاور ایزو و کسب اطلاعات در زمینه ممیزی در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.

آماده‌سازی غذا و شغل‌های خدماتی چون پیشخدمتی، آشپزی و کارکنان فست فودها تا سال ۲۰۳۰ شاهد اضافه شدن ۵/ ۱میلیون موقعیت شغلی جدید خواهند بود.

توربین‌های بادی

تکنسین‌های توربین‌های بادی در صدر لیست پرتقاضاترین شغل‌های دهه آینده قرار دارند. سایر شغل‌ها در این رده‌بندی در سه گروه اصلی انرژی‌های تجدیدپذیر، داده و خدمات درمانی، طبقه‌بندی می‌شوند.

کاهش هزینه‌ها

مایکل وولف، رئیس اداره آمار کار گفته است که با کاهش هزینه‌ها و در اولویت قرار گرفتن کاهش انتشار دی اکسید کربن توسط بسیاری از کشورها علاقه‌ مندی به انرژی‌های بادی و خورشیدی به اوج خود رسیده است.

تحلیلگر امنیت اطلاعات

سایر شغل‌ها، چون تحلیلگر امنیت اطلاعات و محققان داده نیز با افزایش کار از خانه و به صورت آنلاین، محبوبیت بیشتری به دست خواهند آورد.

افزایش بهره‌وری

به گفته وولف، با افزایش دورکار کردن کارکنان، شرکت‌ها برای افزایش بهره‌وری در این فضا سرمایه‌گذاری بیشتری در نرم افزار و سیستم‌ها انجام می‌دهند و تمرکزشان نیز روی داده‌ها و اطلاعات آنلاین‌شان افزایش می‌یابد…

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 Instagram :@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *