مسیری شفاف مشخص کنید؛

مسیری شفاف مشخص کنید؛

مسیری شفاف مشخص کنید؛

 

 

جهت گیری مشخص

اگر اعضای تیم یا سازمان تان جهت گیری مشخصی برای کارهای خود نداشته باشند، احتمالا ناخواسته وقت خود را تلف خواهند کرد،در بدترین شرایط، ممکن است فعالیت های آنها نتایجی را به دنبال داشته باشد که هیچ تناسبی با اهداف مورد نظر سازمان نداشته باشند.

بی نظمی در اهداف

برای فراهم نمودن جهت گیری متناسب به پیشنهادهای زیر به دقت توجه نمایید، برای تعریف فعالیت ها و وظایف با اعضای گروهتان همکاری کنید،در صورتی که در جریان وظایف اعضای تیم خود نباشید ممکن است شما اولین کسی باشید که بی نظمی در اهداف را ایجاد میکنید.

وظایف و اهداف تیم ها

در مورد وظایف و اهداف تیم ها با آنها صحبت کنید و از آنها بخواهید سوالات خود را بازگو نمایند تا زمانی که مطمئن نشدید کلیه افراد متوجه حوزه ی عملکردی خود و انتظارات شما شده اند. جلسه و مباحث را به اتمام نرسانید.

هماهنگ باشید

هنگام انجام فعالیت ها با گروه هماهنگ باشید و به بررسی آنها بپردازید و از این طریق به پشتیبانی، رفع مشولات و موانع، پاسخگویی به سوالات بپردازید افراد علاقه دارند شما را در پیشرفت امور خود درگیر کنند و توجه شما را به خود دریابند و شور و اشتیاق شما را برای پیشرفت خود احساس نمایند.

تمرکز و توجه بیشتر

در حوزه هایی که روشن و شفاف به آنها نپرداخته اید و یا جهت گیری نامناسی ارائه کرده اید، تمرکز و توجه بیشتری داشته باشید ببینید در چه مسائلی، چرا و چگونه این عدم درک و تفاهم ایجاد شده تا بتوانید در این مورد صریح تر عمل کنید.

 

جهت مشاوره ایزو و مشاوره مدیریت می توانید با کارشناسان آریان گستر تماس حاصل فرمایید، اگر به دنبال فرا گرفتن مباحث مدیریتی و مشاوره و مطالعه در زمینه بهبود بهره وری می باشید، با ما همراه باشید.

02177942240-77959675

مشاور ایزو 9001 تخصص ماست.

گواهینامه CE با آریان گستر
در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *