لوگو

راهکار درست در متقاعد سازی

راهکار درست در متقاعد سازی را می توانید در متن زیر مطالعه بفرمایید:

 

چرا حرفتان به کرسی نمی نشیند؟

با در دست داشتن گزارش و طرح پیشنهادی قوی و دارای ارقام و جداول و آمار، پاورپوینت گیرا و جذب کننده و سخنانی گرم، باز هم حرفتان به کرسی نمی نشیند چرا؟

رهبران و مدیران

افراد باید بیشتر به روش ارائه خود توجه کنند تا توانمندی در استدلال و بیان توان استدلال با روش ارائه تفاوت دارد بیشتر رهبران و مدیران وسایر سطوح سازمانی بر این باورند که روش استدلال و کمیت و کیفیت طرح پیشنهادی همان روش ارائه است. تحقیقات هاروارد بیزینس ریویو نشان می دهد که روش ارائه چیز دیگری است.

تصمیم گیرنده اندیشه گرا

زمانی که برای ارائه استدلال و بیان موضوع در مقابل یک تصمیم گیرنده اندیشه گرا، از ابزار رویارویی با کاریزماتیک ها استفاده می کنید، راهی که می روید به ترکستان است نه کعبه! هر چند دستتان از استدلال و آمار و ارقام و بیان خوب پر باشد.

کاریزماتیک

هرکدام از سبک های تصمیم گیری حوزه وسیعی از تعاملات خاص خود را می طلبند کنترل گرایان شدیدا ریسک پذیرند،کاریزماتیک ها شدیدا تمایل به کنکاش دارند، علی رغم وجود چنین تمایزی آشکار در سبک تصمیم گیری باز هم افراد از یک روش برای برخورد با هر یک از این سبک ها استفاده می نمایند یعنی برخوردهای تک سایز.

کشف تمایزات افراد

همان گونه که گفتیم اگر بدانید بیل گیتس مثل لار الیسون تصمیم نمی گیرد، به کشف تمایزات افراد در سبک تصمیم گیری دست یافته اید،تکنیک و جمله کلیدی: سبک ارائه خود را با سبک تصمیم گیری طرف مقابل سازگار نمایید.
ادامه دارد…

 

 

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *