قدرت ها و محدودیت‌هایت را بشناس

قدرت ها و محدودیت‌هایت را بشناس

قدرت ها و محدودیت‌هایت را بشناس

 

 

مدیران موثر

مدیران موثر به توانایی خود برای تاثیرگذاری بر رخدادهای پیرامون شان اطمینان دارند، و با مهارت، دیگران را برای باور این توانایی آنان، متقاعد میسازند بدترین مدیران، یعنی مدیران بدون قدرت، توسط بی اعتمادی زیر مجموعه، خشم مشتریان، و گذراندن لحظات دشوار مجازات می شوند.

کنترل محدود

ولی حتی بهترین مدیران نیز از کاستیها آزار می بینند واقعیت این است که مدیران به هر اندازه هم که اعتبار بگیرند یا سرزنش شوند، باز از کنترل محدودی برخوردار هستند.

تمامی مدیران

همه ی مدیران بر مبنای اطلاعات ناقص دست به اقدام می زنند همه ی مدیران به کشمکش میان اطمینان افراطی و عدم قطعیت دچار هستند،همه ی مدیران محکوم به رویارویی با ضعف ها و نقاط کوری هستند که تنها با کمک دیگران می توان بر آنها چیره شد.

بنابراین

شباهت بهترین و بدترین مدیران در چیست؟شباهت در این است که هر دو مرتکب اشتباهات عمیقی می گردند ولی، تفاوت شان در این است که بهترین مدیران برای ریشه کن کردن آسیب های ناشی از کمبودهای خود، سلاح دانش و خودآگاهی را در اختیار دارند.

سخن آخر

شما مدیر عزیز، برای دستیابی به این خرد، دانش و خودآگاهی چکار کرده ای؟ چقدر برای بالا بردن دانش خود وقت گذاشته ای؟ آیا همیشه با مشکلات دست و پنجه نرم می کنی و فرصت آموزش را نداری؟واقعیت این است که آموزش میتواند سطح دانش، خرد و خودآگاهی تو را به شدت بالا ببرد و تو را همچنان در زمره مدیران موفق نگه دارد.

 

کلینیک تخصصی مشاوره ایزو و مشاوره تعالی سازمانی شرکت آریان گستر

02177942240-77959675

مشاوره ایزو 9001 تخصص ماست.

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *