قانون 68 ثانیه

♦ خانم استرهیکس یکی از بزرگترین استادان قانون جذب نظریه جالبی داره اون میگه اگه انسان بتونه فقط 18 ثانیه روی چیزی که واقعا میخواد تمرکز کنه یک زنگ بزرگ در کائنات به صدا در میآد که توجه کل هستی رو به سمت این شخص جلب می کنه،اگه این 18 ثانیه بتونه تا 68 ثانیه ادامه پیدا کنه دیگه کار تمومه و کل هستی به تکاپو میوفته، تا برای فکر متمرکز شده یک راه حل پیدا کنه،اگه آرزوست برآورده اش کنه و اگه سواله براش جوابی پیدا کنه

نگاه اول

در نگاه اول شاید این عدد 68 ثانیه خیلی کم و ناچیز به نظر برسه، 68 ثانیه یعنی فقط یک دقیقه و هشت ثانیه و بسیاری از افراد میگن که تمرکز به مدت 68 ثانیه هیچ کاری نداره.

خب؛ آیا شما هم همین طور فکر می کنین؟

♦ بسیار عالیه، امتحان کنید.

اعماق افکار

♦ میبینین که هنوز 18 ثانیه اول رد نشده، فکرتون منحرف میشه. ایده ای جدید بلافاصله از اعماق افکارتون ظاهر میشه و نجواگر درونی تون به سخن در میآْد که جدی نگیر و دست از این بازی ها بردار و به مسایل مهم تر زندگی بپرداز و…

جهت مشاوره ایزو 9001 در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.

♦ ما عادت کردیم و در حقیقت عادت داده شدیم که بدون فکر و بر اساس عادت زندگی کنیم.

♦ ما صبح از خواب بیدار میشیم بدون این که فقط 68 ثانیه برای کارهای روزانه وقت بذاریم، شروع می کنیم به خوردن صبحانه و سر کار رفتن.

♦ بدون اینکه 68 ثانیه مستمر ناقابل برای ارزیابی کارهامون وقت بذاریم، اسب سرکش ذهن رو به این سو و اون سو میتازانیم، تا ظهر بشه و ناهاری بخوریم و استراحتی و بعد دوباره کار و بعد شب و دور هم جمع شدن و تلویزیون دیدن و بعد خوابیدن.

♦ هر ساعت 60 دقیقه است و شبانه روز شامل 24 تا 60 دقیقه، یعنی هزار و چهارصد و چهل دقیقه است، اما ما خیلی مواقع در این 1440 دقیقه شبانه روزمون نمی تونیم 68 ثانیه روی یک موضوع خاص فکرمون رو متمرکز کنیم!

مشاوره استراتژی با آریان گستر

♦ به راستی این فکر پر جست و خیز که نمی تونه 68 ثانیه آرام بگیره، به چه دردی می خوره؟ فکر پریشان و ناآرام چیزی جز بی قراری و آشفتگی به همراه نداره. پیر و جوان و زن و مرد هم نمی شناسه.

♦ فکری که نتونه آرام بگیره و چند لحظه ای روی موضوعی که صاحب فکر صلاح میدونه متمرکز بشه، کارآیی نداره و فلج میشه.

♦ روزی 68 ثانیه فکر خودتون رو مهار کنید، 68 ثانیه به این که واقعا در زندگی چی میخوایم فکر کنید.

♦ کائنات بیرون از بدن ما گوش به فرمان ماست، تا هر چی رو میخوایم به او ابلاغ کنیم. اما به یک شرط و اون اینه که موقع دستور دادن این طرف و اون طرف نپریم.

♦ 68 ثانیه یک جا بایستیم و صریح و شفاف بگیم چی میخوایم.

 

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
قانون 68 ثانیه
Description
♦ روزی 68 ثانیه فکر خودتون رو مهار کنید. 68 ثانیه به این که واقعا در زندگی چی میخوایم فکر کنید. ♦ کائنات بیرون از بدن ما گوش به فرمان ماست، تا هر چی رو میخوایم به او ابلاغ کنیم. اما به یک شرط و اون اینه که موقع دستور دادن این طرف و اون طرف نپریم. ♦ 68 ثانیه یک جا بایستیم و صریح و شفاف بگیم چی میخوایم.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *