قانون جذبی در کار نیست

قانون جذبی در کار نیست

 

 

 

تو هر چیزی که بخواهی را جذب نمی‌کنی و بدست نمی‌آوری!تو همان چیزی را جذب می‌کنی که هستی!می خواهی چیز متفاوتی جذب زندگی تو شود؟ راه حل ساده است:«متفاوت شو!»
نمی‌شود اخلاقت، رفتارت، کلامت، نشست و برخاست‌هایت یک چیز باشد و رویاها و آرزوهایت چیز دیگر.

تو باید با آرزوهایت در یک طیف قرار بگیری. کلامت، رفتارت و… همگی باید بوی رویاهایت را بدهد،باید هزاران بار در روز از همان کلمات رویایت در گفتگوهای روزمره استفاده کنی.

مگر می شود هنوز موسيقی و حکایات غمگين و پر گله و شکايت گوش کنی، هزار وهم و غم و درد و رنج دیگر را از طریق گوش هایت بریزی به حلق ضمیر نیمه هشیارت، بعد رویایت این باشد که زیبا شوی‌!! که خوشحال و خوشبخت شوی؟؟ که آزاد و رها شوی؟؟

تو باید آنچه گوش میکنی، آنچه می‌بینی و آنچه می‌گویی در راستای رویاهایت باشد،در موسیقی‌هایت.. در فیلم هایت.. در دوستانت.. در کتاب هایت.. در جای جای زندگی‌ات، تجدید نظر کن!

اگر واقعا خواهان رویاهایت هستی اگر براستی آرزوهایت را می خواهی، باید تغییر کنی…

باید علایقت را سر و سامان بدهی، تغییر بدهی و از نو انتخاب کنی
بله…بی تعارف…علایقت را «از نو، انتخاب کن»

جهان به ندای دل ما گوش می‌دهد،
نه به حرف‌هایمان…

 

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند،لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

مشاوره EFQM با آریان گستر

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
قانون جذبی در کار نیست
Description
مگر می شود هنوز موسيقی و حکایات غمگين و پر گله و شکايت گوش کنی، هزار وهم و غم و درد و رنج دیگر را از طریق گوش هایت بریزی به حلق ضمیر نیمه هشیارت، بعد رویایت این باشد که زیبا شوی‌!! که خوشحال و خوشبخت شوی؟؟ که آزاد و رها شوی؟؟تو باید آنچه گوش میکنی، آنچه می‌بینی و آنچه می‌گویی در راستای رویاهایت باشد،در موسیقی‌هایت.. در فیلم هایت.. در دوستانت.. در کتاب هایت.. در جای جای زندگی‌ات، تجدید نظر کن!
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو