عوامل تاثیر گذار بر انطباق پذیری

عوامل تاثیر گذار بر انطباق پذیری

عوامل تاثیر گذار بر انطباق پذیری را در متن زیر دنبال بفرمایید:

خدمات

◊وقتی که محصولی به خارج فروخته می‌شود و نیازمند تعمیرات، قطعات یا خدمات است، دستیابی، آموزش و حفظ گروه مهندسی پیشرفته یا تعمیراتی کار آسانی نیست.

◊اگر در کارکرد محصول مشکلی پیش آید و ترتیبات تعمیراتی اتخاذشده در حد استاندارد نباشند، تصویر ذهنی محصول خدشه دار خواهد شد.

◊در برخی از حالت ها محصولات صادراتی به خارج ممکن است حتی برای مقصود مورد نظر استفاده نشوند و بنابراین نیازمند انجام تعدیلاتی در آن، نه تنها در پیکربندی محصول بلکه، در تواتر ارائه‌ی خدمات است.

◊برای نمونه، محصولات برف روب صادر شده به آمریکا در عربستان سعودی، برای برداشتن ماسه‌ها از سطح جاده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مشاوره استراتژی با آریان گستر

◊یک موضوع کاملاً مرتبط با ارائه خدمات تضمین خدمات پس از فروش است.

◊خدمات پس از فروش تنها دستورالعملهای راهنمای مشتریان در مورد چگونگی انجام کار به هنگام عملکرد نادرست محصول در دوره زمان مشخص نیستند بلکه، ابزار ترفیعی موثر نیز تلقی می‌شوند.

 

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

 

Summary
Article Name
انطباق پذیری
Description
در برخی از حالت ها محصولات صادراتی به خارج ممکن است حتی برای مقصود مورد نظر استفاده نشوند و بنابراین نیازمند انجام تعدیلاتی در آن، نه تنها در پیکربندی محصول بلکه، در تواتر ارائه‌ی خدمات است. برای نمونه، محصولات برف روب صادر شده به آمریکا در عربستان سعودی، برای برداشتن ماسه‌ها از سطح جاده‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
Author
Publisher Name
آریان گستر
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو