عناصر مورد نیاز برای برنامه ریزی تولید

عناصر مورد نیاز برای برنامه ریزی تولید را در متن زیر می توانید دنبال بفرمایید:

1) سفارش مواد

♦ مواد اولیه و خدماتی که در برنامه ریزی تولید در کارخانه نیاز به زمان طولانی دارند یا فاصله حمل و نقل زیادی دارند و به عنوان سفارش شناخته می شوند، باید قبل از تولید بررسی و اعلام نیاز بشود.

جهت  مشاوره ایزو در هر لحظه کارکنان فنی و کارشناس شرکت آریان گستر پاسخگوی شما می باشند.
2) تهیه تجهیزات

♦ تهیه ابزار و تجهیزات تخصصی برای آغاز فرآیند تولید ممکن است نیاز به زمان بیشتری داشته باشد. به یاد داشته باشید که تجهیزات ممکن است به صورت سفارشی ساخته شود یا به سادگی تنظیم شود.

مشاوره در امر مدیریت با آریان گستر
3) فشرده سازی

♦ در جریان تولید ممکن است محدودیت هایی وجود داشته باشد که باید قبل از شروع تولید، در برنامه ریزی خط تولید این محدودیت ها را ارزیابی کرده و آن‌ها را از بین ببرید.

4) استخدام منابع انسانی و آموزش

♦ مواضع مطرح شده کلیدی یا تخصصی تولید ممکن است نیاز به آموزش گسترده در مورد تجهیزات تخصصی، پروسه های فنی یا الزامات قانونی داشته باشد. بنابراین کارکنان تولید باید بعد از آموزش برنامه ریزی تولید به طور کامل در مورد مهارت های خود مصاحبه شوند.

تجزیه و تحلیل سیستم اندازه گیری (MSA)

♦ مبحث MSA یکی از کاربردی ترین مباحث مهندسی صنایع در حوزه کیفیت می باشد که در سال های اخیر توجه ویژه ای به آن در صنعت شده است و آشنایی با آن می تواندکمک شایانی برای ورود به بازار کار مهندسی صنایع باشد.

عبارت MSA مخفف:

measurement systems analysis
♦ به معنای تجزیه و تحلیل سیستم های اندازه گیری است و اخیرا به یکی از حوزه های پرکاربرد مهندسی صنایع و در زمینه طراحی آزمایشات(DOE) و فرآیند های اماری تبدیل شده است.

به طور کلی

♦ یکی از جنبه های مهم طراحی آزمایشات(DOE)داشتن سیستم اندازه گیری کارا برای جمع اوری اطلاعات است.یک سیستم اندازه گیری مجموعه ای از روش ها،اندازه گیری ها و کاربرانی است که این انداره گیری ها را انجام می دهند.

تجزیه و تحلیل سیستم های اندازه گیری برای ازریابی ظرفیت سیستم اندازه گیری از طریق ویژگی های آماری مربوطه استفاده می شود که:

این ویژگی ها عموما عبارتند از:

اريب
خطی بودن
ثبات
تکرارپذیری
قابلیت تولید مجدد
سیستم_اندازه‌گیری_MSA

لذا همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید.

02177942240-77959675

در مسیر موفقیت با ما همراه باشید.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

@Aryangostarco

شرکت آریان گستر

Summary
Article Name
برنامه ریزی تولید
Description
4) استخدام منابع انسانی و آموزش ♦ مواضع مطرح شده کلیدی یا تخصصی تولید ممکن است نیاز به آموزش گسترده در مورد تجهیزات تخصصی، پروسه های فنی یا الزامات قانونی داشته باشد. بنابراین کارکنان تولید باید بعد از آموزش برنامه ریزی تولید به طور کامل در مورد مهارت های خود مصاحبه شوند.
Author
Publisher Name
مشاوره ایزو
Publisher Logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *