طرح ایمنی، بهداشت HSE-plan

طرح ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE-plan):

متن زیر اطلاعاتی را در مورد طرح ایمنی، بهداشت HSE-plan ارائه می دهد.

این طرح سندی است که کلیه واحدها موظفند در زمان انجام کار، بصورت مستمر به آن عمل کنند. HSE-plan، مدرکی پویا ست که در تمام طول مدت اجرای طرح ایمنی، بهداشت و محیط زیست مورد بازنگری قرار گیرد.

همچنین سیستم مورد استفاده جهت اجرای برنامه فوق بر اساس چرخه مؤثر و بسیار کاربردی دمینگ، جهت دستیابی به هدف بهبود مستمر می باشد.مراحل اصلی در این سیستم عبارتند از: Plan (برنامه ریزی)، Do (اجرا)، Check(بازرسی)، Action(اقدام).

البته در اینجا Plan به معنی طرحریزی اساسی و بنیادی برنامه ها برای نگهداشت و ارتقای سطح سیستم HSE است، Do به معنی به مرحله اجرا دراوردن کلیه طرح های ارائه شده است. مرحله Check مرحله اساسی برای گرفتن بازخورد از سیستم اجرا شده و یافتن عدم تطابق در سیستم می باشد. در نهایت مرحله Action، جهت رفع مجدد عدم انطباق ها در هر یک از بخش های مجزای HSE و بهبود مستمر سیستم است.

پیاده سازی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ایزو 45001 یکی از سیستم های کاربردی در زمینه ارتقای سطح ایمنی و بهداشت کارکنان می باشد.

برای مشاور ایزو و مشاوره ایزو 9001 با آریان گستر تماس حاصل فرمایید.این مجموعه یکی از پیشتازان این حرفه در زمینه مشاوره استراتژی و سایر سیستمهای مدیریتی می باشد.

در مسیر موفقیت با ما همراه شوید.

02177942240-77959675

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخذ ایزو گواهینامه ایزو گواهینامه CE آموزش ایزو